Konfrontacja Brazylijczyków z Amerykanami jest jednym z tych spotkań, które w końcowym rozrachunku decydować będą o podziale medali w FIVB World Cup 2019. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się wziąć je pod lupę.

Puchar Świata [M]: Brazylia vs USA, czyli mecz, który może zdecydować o złotym medalu! (Fot.: FIVB)

Brazylia vs USA

Po szczęściu seriach gier „Kanarkowi” i „Jankesi” otwierają tabelę Pucharu Świata 2019. O jedną pozycję wyżej są siatkarze z Ameryki Południowej, którzy dotychczas nie tylko wygrali wszystkie spotkania, ale też nie stracili nawet jednego punktu, gubiąc zaledwie dwa sety.

Bilans reprezentantów Stanów Zjednoczonych składa się z kolei z pięciu zwycięstw i jednej porażki. Mowa o sensacyjnej przegranej z odmłodzoną drużyną narodową Argentyny na inaugurację zmagań. Amerykanie przegrali tamten mecz po tie-breaku, ale odkuli się wygrywając z Polską w stosunku 3:1.

Kod na cashback w BetClic

Obie ekipy przyleciały do Japonii w niemal optymalnych składach. Niemal, bo wśród Brazylijczyków brakuje atakującego Wallace’a a USA musi sobie radzić bez Taylora Sandera. Generalnie jednak mowa o pierwszym garniturze po obu stronach siatki, co zapowiada nam wielkie emocje.

Dotychczas lepszą siatkówkę pokazują zawodnicy z Ameryki Łacińskiej, ale nie grają na tyle dobrze, żeby byli poza zasięgiem Amerykanów. Dwie ostatnie bezpośrednie konfrontacje tych dwóch ekip kończyły się piątymi setami i wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak było też jutro.

Wydaje się, że set na over setowy jest tutaj najlepszą opcją, bo szanse na trzysetowe rozstrzygnięcie są niskie, a wskazanie zwycięzcy obarczone jednak sporym ryzykiem, bo może o nim zdecydować po prostu dyspozycja dnia, której przewidzieć nie sposób.

MeczTypKursBuk
Brazylia – USA3,5+1,40BetFan

Prognoza: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Czwartek z Pucharem Świata siatkarzy


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl