Konfrontacja Brazylijczyków z Amerykanami jest jednym z tych spotkań, które w końcowym rozrachunku decydować będą o podziale medali w FIVB World Cup 2019. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się wziąć je pod lupę.

Puchar Świata [M]: Brazylia vs USA, czyli mecz, który może zdecydować o złotym medalu! (Fot.: FIVB)

Brazylia vs USA

Po szczęściu seriach gier „Kanarkowi” i „Jankesi” otwierają tabelę Pucharu Świata 2019. O jedną pozycję wyżej są siatkarze z Ameryki Południowej, którzy dotychczas nie tylko wygrali wszystkie spotkania, ale też nie stracili nawet jednego punktu, gubiąc zaledwie dwa sety.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bilans reprezentantów Stanów Zjednoczonych składa się z kolei z pięciu zwycięstw i jednej porażki. Mowa o sensacyjnej przegranej z odmłodzoną drużyną narodową Argentyny na inaugurację zmagań. Amerykanie przegrali tamten mecz po tie-breaku, ale odkuli się wygrywając z Polską w stosunku 3:1.

Kod na cashback w BetClic

Obie ekipy przyleciały do Japonii w niemal optymalnych składach. Niemal, bo wśród Brazylijczyków brakuje atakującego Wallace’a a USA musi sobie radzić bez Taylora Sandera. Generalnie jednak mowa o pierwszym garniturze po obu stronach siatki, co zapowiada nam wielkie emocje.

Dotychczas lepszą siatkówkę pokazują zawodnicy z Ameryki Łacińskiej, ale nie grają na tyle dobrze, żeby byli poza zasięgiem Amerykanów. Dwie ostatnie bezpośrednie konfrontacje tych dwóch ekip kończyły się piątymi setami i wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak było też jutro.

Wydaje się, że set na over setowy jest tutaj najlepszą opcją, bo szanse na trzysetowe rozstrzygnięcie są niskie, a wskazanie zwycięzcy obarczone jednak sporym ryzykiem, bo może o nim zdecydować po prostu dyspozycja dnia, której przewidzieć nie sposób.

MeczTypKursBuk
Brazylia – USA3,5+1,40BetFan

Prognoza: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Czwartek z Pucharem Świata siatkarzy


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl