Puchar Świata [M]: Polska zmierzy się z Rosją! (Typ i analiza)

Po dwóch dniach przerwy, w środę 9 października na parkiety powrócą reprezentacje rywalizujące w rozgrywkach Pucharu Świata 2019. Jednym z najciekawszych spotkań będzie pojedynek Polaków z Rosjanami, którego początek zaplanowano na godzinę 8:00.

Puchar Świata [M]: Polska zmierzy się z Rosją! (Fot.: FIVB)

Polska vs Rosja

W przypadku starcia Biało-Czerwonych ze Sborną mamy bardzo podobną sytuację jak przy okazji konfrontacji z Włochami, którą podopieczni Vitala Heynena wygrali w stosunku 3:0 i różnicą aż 17 małych punktów.

Rywale w przeciwieństwie do naszej reprezentacji przylecieli do Japonii w mocno rezerwowym zestawieniu, przez co nie powinni być w stanie przeciwstawić się naszej ekipie, która w bardzo podobnym do obecnego składzie wywalczyła brąz podczas wrześniowych Mistrzostw Europy, które dla Rosjan zakończyły się ciężką klęską, jaką było odpadnięcie już w ćwierćfinale po porażce 1:3 ze Słowenią.

W szeregach naszych środowych przeciwników nie zobaczymy największych gwiazd, czyli graczy takich jak chociażby Muserskij, Michajłow, Butko, Wołkow, Kliuka, Połetajew czy Wołwicz. To potężne osłabienia, nawet zważywszy na to jak szerokie zaplecze w solidnych graczach i zdolnych młodzieżowcach ma tamtejsza drużyna narodowa.

100 PLN zakład bez ryzyka w BetFan

Z najlepszymi podczas FIVB World Cup 2019 będzie im jednak bardzo trudno walczyć, o czym przekonali się zresztą podczas niedawnej potyczki z Brazylijczykami, którą przegrali 0:3 i różnicą aż 15 małych punktów. Za silni dla nich okazali się również słabiutcy Australijczycy, a problemy sprawili przeciętni Egipcjanie czy Kanadyjczycy.

W środę spodziewam się powtórki z naszego starcia z Włochami (3:0 i +17 – przyp.), bo gra polskiego zespołu wygląda coraz lepiej, a na kłopoty mamy niezawodnego Wilfredo Leona, który jest obecnie w lepszej dyspozycji niż podczas EuroVolley 2019, gdzie był liderem naszej drużyny, ale jego gra jeszcze mocno falowała.

Reasumując, każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana Biało-Czerwonych za komplet punktów i różnicą kilkunastu małych oczek będzie dla nas sporą niespodzianką.

MeczTypKursBuk
Polska – Rosja1 (-10,5)1,84STS

Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Środa z Pucharem Świata siatkarzy


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.