Serie A1: Decydujący bój o scudetto! (Typ i Analiza)

Aż pięć spotkań będzie potrzebnych do wyłonienia mistrza Italii w piłce siatkowej mężczyzn. Decydujący bój rywalizacji Sir Safety Conad Perugia – Cucine Lube Civitanova już dziś, we wtorek 14 maja o godzinie 20:30.

Serie A1: Decydujący bój o scudetto! (Fot.: CEV)

Sir Safety Conad Perugia vs Cucine Lube Civitanova

Scenariusz pięciomeczowego boju o scudetto pomiędzy Perugią a Civitanovą wydawał się wielce prawdopodobny, więc jego realizacja nie jest zaskoczeniem. Wbrew pozorom trudno jednak mówić o wielkich emocjach, bo żadne z czterech spotkań nie dostarczyło spodziewanych emocji. Perugia wygrywała u siebie dwukrotnie 3:0, a Civitanova 3:1 i 3:0. Były to całkowicie jednostronne pojedynki, które ustawiał w zasadzie jeden element siatkarskiego rzemiosła – zagrywka. Kto zagrywa, ten wygrywa – tak można streścić dotychczasowe potyczki. Obie ekipy wykorzystało po prostu atut własnej hali. Dziś może być podobnie, ale spodziewam się jednak bardziej zaciętej bitwy. Goście z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej, więc w końcu powinni być się w stanie przeciwstawić rywalowi. Przynajmniej w jednym czy dwóch setach. Z twego też powodu, bazując w dużej mierze na intuicji, zdecydowałem się zagrać na over 3,5 seta. Typ ten wydaje mi się zdecydowanie najrozsądniejszy.

Prognozy: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Sir Safety Conad Perugia vs Cucine Lube Civitanova

MeczTypKursBuk
Perugia – Lube3,5+1,46TOTALbet
Darmowy zakład w forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.