Serie A1: Decydujący bój Perugii i Modeny o wielki finał! (Typ i Analiza)

W niedzielę 28 kwietnia na polskich parkietach rozegrany zostanie jedynie czwarty mecz baraży o miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. Dużo większe emocje czekają nas we Włoszech, gdzie Perugia i Modena rozstrzygną losy swojej półfinałowej rywalizacji.

Serie A1: Decydujący bój Perugii i Modeny o wielki finał! (Fot.: CEV)

Sir Safety Conad Perugia vs Azimut Leo Shoes Modena

W rywalizacji toczonej do trzech wygranych mamy remis 2:2, więc dzisiejsza konfrontacja zdecyduje o wszystkim. Dotychczas oba zespoły wygrywały mecze we własnej hali. Perugia dwukrotnie 3:1, a Modena 3:2 i 3:0. Wizualnie z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają przyjezdni, gospodarze dzisiejszego spotkania gasną w oczach. Czy atut własnej hali pozwoli im uratować marzenia o mistrzowskim tytule? Jest to wielce prawdopodobne, ale nie na tyle, żeby pakować się w ten typ po kursach na poziomie +-1,30. Moim zdaniem nie ma tu żadnego value. Kurs jest całkowicie nieadekwatny do ryzyka z jakim się wiąże. Jaka jest alternatywa? Moim zdaniem zdecydowanie najciekawiej wygląda zakład na over 3,5 seta. Zwłaszcza, że można złapać na niego kurs nawet na poziomie @1,60. W tym sezonie będzie to już ósme bezpośrednie starcie obu ekip. Tylko dwa zakończyły się w trzech setach.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: Sir Safety Conad Perugia vs Azimut Leo Shoes Modena

MeczTypKursBukmacher
Perugia – Modena3,5+1.60TOTALbet

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback