W sobotę 11 maja o godzinie 18:00 rozpocznie się czwarty mecz finałowej rywalizacji we włoskiej Serie A1. Jako że jest ona prowadzona do trzech zwycięstw, to już dziś możemy poznać mistrza Italii. Stanie się tak, jeśli lepsi okażą się siatkarze z Perugii.

Serie A1: Już w sobotę możemy poznać mistrza Italii! (Fot.: CEV)

Cucine Lube Civitanova vs Sir Safety Conad Perugia

Jak do tej pory to Wilfredo Leon i spółka spisują się zdecydowanie lepiej w walce o scudetto. Wygrali bowiem mecze we własnej hali nie tracąc przy tym nawet jednego seta. Również w poszczególnych partiach można mówić o deklasacji rywali, którzy jak dotąd byli w stanie postawić się Perugii tylko na własnym parkiecie, gdzie zwyciężyli w stosunku 3:1. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że ostatnie tygodnie były podporządkowane przed wszystkim przygotowaniom pod wielki finał Ligi Mistrzów CEV, który odbędzie się w Berlinie w dniu 18 maja. Ucierpiała na tym aktualna forma Civitanovy, która gra bardzo, ale to bardzo nierówno. Zresztą spotkało to też Zenit Kazań, drugiego z finalistów, który sensacyjnie stracił mistrzostwo kraju na rzecz Kuzbassa Kemerowo. Z tego też powodu uważam, że nie ma sensu typować zwycięzcy dzisiejszej konfrontacji. To tak naprawdę loteria. Dużo lepiej wygląda zakład na over 3,5. Można też pomyśleć o typach na zawodników. Konkretnie na jednego. Mowa o Wilfredzie Leonie, który powinien ponownie być najlepszym punktującym. Odważniejsi mogą pomyśleć o połączeniu tego zakładu ze zwycięstwem… Perugii.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Prognozy: 8/10, 7/10, 5/10
Transmisja na żywo w Internecie: Cucine Lube Civitanova vs Sir Safety Conad Perugia

MeczTypKursBuk
Lube – Perugia3,5+1,43TOTALbet
Najwięcej punktów?Leon1,60forBET
Zwycięzca+punktujący2/Leon2,75forBET
Darmowy zakład w forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl