Serie A1 kobiet: Czy Conegliano postawi kropkę nad „i”? (Typ i Analiza)

W siatkarskich ligach europejskich mamy prawdziwe ostatki. W poniedziałek na pierwszy plan wysuwa się finałowa rywalizacja we włoskiej Serie A1, gdzie o 20:30 rozpocznie się trzeci mecz serii, który nadspodziewanie szybko może rozstrzygnąć o losach scudetto.

Serie A1 kobiet: Czy Conegliano postawi kropkę nad „i”? (Fot.: CEV)

Imoco Volley Conegliano vs Igor Gorgonzola Novara

Starcie broniących tytułu „Panter”, gdzie pierwsze skrzypce gra kapitan i podstawowa rozgrywająca reprezentacji Polski Joanna Wołosz, z zespołem Novary zapowiadane było jako wielka wojna dwóch finalistów Ligi Mistrzyń CEV. Póki co mamy jednak całkowicie jednostronną konfrontacje. Drużyna gości dzisiejsze potyczki przegrała bowiem dwa pierwsze spotkania w stosunku 0:3 i wysoką różnicą małych punktów. Egonu i spółka u siebie poniosły prawdziwą klęskę, przegrywając aż 50:75. W rewanżu było już nieco lepiej, bo różnica wyniosła „zaledwie” 13 oczek. Patrząc na przebieg obu tych spotkań trudno spodziewać się, że Wołosz i jej koleżanki mogą przegrać w meczu numer trzy. Były o klasę a nawet dwie lepsze od rywalek. Dwa dni przerwy nie powinny nic tu zmienić. To zbyt krótki okres czasu. Do wielkiego finału Ligi Mistrzyń CEV forma obu zespołów może ulec zmianie, ale losy mistrzowskiego tytułu w Italii wydają się być przesądzone.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Imoco Volley Conegliano vs Igor Gorgonzola Novara

MeczTypKursBuk
Conegliano – Novara1 (-1,5)1.50STS
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.