Serie A1: Trzecia odsłona wojny o scudetto! (Typ i Analiza)

Środa 8 maja to między innymi dzień trzeciej bitwy finałowej we włoskiej Serie A1 siatkarzy. Po dwóch potyczkach mamy remis, więc z pewnością mistrza dziś nie poznamy, ale wielkich emocji i tak nie powinno zabraknąć.

Serie A1: Trzecia odsłona wojny o scudetto! (Fot.: CEV)

Sir Safety Conad Perugia vs Cucine Lube Civitanova

Starcie dwóch siatkarskich dream teamów, w których prym wiodą kubańscy wicemistrzowie świata z 2010 roku. Po jednej stronie siatki Wilfredo Leon, który już w sierpniu zadebiutuje w reprezentacji Polski, a po drugiej tercet Juantorena-Leal-Simon. Początkowo faworyta widziano w ekipie przyjezdnych, ale przebieg dwóch pierwszych spotkań dobitnie pokazał, że sprawa jest otwarta. Civitanova, która szykuje się również do wielkiego finału Ligi Mistrzów CEV, z meczu na mecz powinna być coraz lepsza, ale Perugia tanio skóry nie sprzeda, choć specjalnie formą obecnie nie imponuje. Fundamentalne znaczenie może mieć tutaj atut własnego boiska, kluczowy zwłaszcza dla elementu zagrywki, ale tak naprawdę typowanie zwycięzcy jest zadaniem karkołomnym, bez względu na to, w której hali rozgrywane jest spotkanie. Równie dobrze można rzucić monetą. Z tego powodu dziś skupiłem się na pojedynkach indywidualnych zawodników, a efekt moich przemyśleń można znaleźć w tabelce z typami. Alternatywnie można pomyśleć nad zakładami overowymi. Czy to 3,5+ seta czy też 180,5+.

Prognozy: 6/10, 8/10, 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Sir Safety Conad Perugia vs Cucine Lube Civitanova

MeczTypKursBuk
Leal – Juantorena11,55forBET
Lanza – Juantorena21,60TOTALbet
Podrascanin – Stanković11,72TOTALbet
Darmowy zakład w forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.