Siatkarska niedziela z PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 29 listopada)

Siatkarska niedziela z PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 29 listopada) [Fot.: Piotr Sumara/PLS]

Aluron CMC Warta Zawiercie vs PGE Skra Bełchatów (14:45)

Niedzielę z polską siatkówką zaczynamy od razu od hitu, czyli starcia zespołów z Zawiercia i Bełchatowa. Szkoda tylko, że obie drużyny dopiero wracają do formy po kwarantannach związanych z koronawirusem, bo nie będą w stanie pokazać swojej najlepszej siatkówki. W nieco lepszej sytuacji jest drużyna gospodarza, która wróciła do zajęć o tydzień wcześniej. Tyle, że Igor Kolaković nie będzie mógł skorzystać prawdopodobnie z lidera swojej drużyny, Mateusza Malinowskiego, który ciągnął zespół w ataku i zagrywce. Po drugiej stronie siatki wciąż przygotowany nie jest przyjmujący Taylor Sander, a atakujący Dusan Petković dopiero pomału wraca do gry. Pod znakiem zapytania stoi też występ rozgrywającego Grzegorza Łomacza, który nie wytrzymał trudów przegranej 1:3 rywalizacji z VERVĄ Warszawa i musiał opuścić boisko. Pisząc krótko, jest sporo znaków zapytania i wątpliwości. Wydaje się jednak, że małe są szanse na to, że ta rywalizacja zakończy się w trzech setach. Zwycięzca? Minimalnie większe szanse daję przyjezdnym, ale im dłużej będzie trwał mecz, tym łatwiej powinno być gospodarzom.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa vs Cuprum Lubin (17:30)

VERVA Warszawa największy kryzys ma już za sobą. Koronawirus oraz kontuzje doprowadziły do tego, że podopieczni Andrei Anastasiego przegrali cztery kolejne mecze. Ale nastąpiło już lekkie odbicie, bo tak trzeba czytać zwycięstwa za komplet punktów nad MKS-em Będzin i PGE Skrą Bełchatów. Zaryzykuję jednak stwierdzenie, że paradoksalnie prawdziwym sprawdzianem będzie właśnie konfrontacja z Cuprum, które nie tak dawno rozbiło do zera PGE Skrę w Bełchatowie oraz ograło 3:2 dobrze dysponowany GKS w Katowicach. Mam przekonanie, że stołeczna ekipa zda ten egzamin, ale niekoniecznie na piątkę. Przyjezdni mogą urwać jakiegoś seta, bo potencjał jest zarówno na siatce, jak i w polu zagrywki, a warszawianie nie grają jeszcze na swoim najwyższym poziomie i mają problem z ustabilizowaniem formy na przestrzeni całego meczu.

Stal Nysa vs GKS Katowice (20:30)

Krótkiego meczu nie spodziewam się również w konfrontacji Stali Nysa, która wyraźnie odżyła z GKS-em Katowice, który spisuje się nadzwyczaj dobrze po dwóch kwarantannach. Stal od początku sezonu potrafiła się stawiać większości rywali, ale na ogół przegrywała. Zwłaszcza u siebie, gdzie po tie-breakach musiała uznać wyższość Czarnych, Resovii czy Będzina, a w czterech Ślepska. Absolutnie poza zasięgiem były tylko ZAKSA (2x 0:3) oraz PGE Skra (0:3). Katowice na wyjazdach grają w kratkę, ale ekipy w swoim zasięgu dotychczas pokonywały. Gorzej było z czołówką. W pierwszym meczu obu drużyn ekipa z Górnego Śląska zwyciężyła 3:2. W niedzielę nie zdziwi nas powtórka tego scenariusza.

PlusLiga: Typy na niedzielę 29 listopada

Pisząc krótko, na dziś skleiłem triple składający się z zakładów na powyżej 3,5 seta w każdym z niedzielnych spotkań PlusLigi. AKO takiego składaka to nawet @3,83! Poniżej pozostałe propozycje:

MeczTypKursBuk
Warta – PGE Skra1 (+1,5 s.)1,50BetFan
VERVA – Cuprum2 (+14,5)1,49Fortuna
Stal – GKS21,70BetClic
Prognozy: 7/10; 8/10, 6/10.
Wyniki na żywo: eLivescore.pl

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.