Siatkarska promocja eTOTO na EuroVolley mężczyzn i Puchar Świata kobiet!

11 września wystartowała promocja legalnego bukmachera eTOTO, która dedykowana jest fanom siatkówki, a tych w najbliższym czasie czekają wielkie emocje związane ze zmaganiami siatkarzy w Mistrzostwach Europy i siatkarek w Pucharze Świata.

Siatkarska promocja eTOTO!

eTOTO siatkarski bonus

Na wstępie warto zaznaczyć, że promocja „Raz, dwa, trzy” będzie aktywna tylko przez pewien czas. Dokładnie od 11 września do 30 dnia tego miesiąca, a więc do końca EuroVolley mężczyzn i Pucharu Świata siatkarek, w którym niestety zabraknie reprezentacji Polski.

Na czym dokładnie polega tytułowa akcja? Otóż raz w tygodniu można zgarnąć zwrot 50% stawki do 100 PLN maksimum za przegrany kupon na siatkówkę. Jak łatwo policzyć, przez cały okres promocji, każdy jej uczestnik może otrzymać w sumie trzy cashbacki w formie bonusu bukmacherskiego.

Aby do tego doszło trzeba spełnić jednocześnie kilka warunków, które zostały zapisane w regulaminie siatkarskiego promo na oficjalnym portalu internetowym marki eTOTO. Kupon pojedynczy lub wielokrotny musi:

  • zostać rozliczony w tym samym tygodniu, w którym został postawiony zakład;
  • zostać postawiony za minimum 50 PLN ze środków własnych gracza;
  • łączny kurs minimalny 1.13;
  • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.02;
  • wszystkie zdarzenia na zakładzie muszą zostać postawione na siatkówkę;
  • zakład został rozliczony jako przegrany

W przypadku, gdy taki zakład okaże się przegrany organizator promocji zwróci dokładnie 50% stawki w środkach bonusowych do kwoty maksymalnej 100 PLN, które podlegać będą sześciokrotnemu obrotowi.

WAŻNE! Przed postawieniem pierwszego kupony, który miałby wziąć udział w opisywanej akcji należy się do niej zapisać poprzez kliknięcie w button „ZAPISZ SIĘ”!

Już po rozliczeniu zakładu w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie monitora bądź urządzenia mobilnego, wystarczy kliknąć ZATWIERDŹ, a bonus bukmacherski zostanie automatycznie dopisany do konta uczestnika promocji „Raz, dwa, trzy”.

Jego wypłata na konto bankowe będzie możliwa po dokonaniu wymaganego obrotu przyznanego w zakładach sportowych.

Betfan kod promocyjny

Konto online i kod promocyjny eTOTO

Opisana powyżej oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich klientów bukmachera eTOTO, którzy zarejestrowali swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online legalnego bukmachera i dokonali już co najmniej dwóch depozytów.

Założenie konta online u opisywanego operatora zakładów bukmacherskich jest bezpłatne i odbywa się w całości przez Internet. Przejście całego procesu zajmuje zaledwie kilka minut.

W trakcie wypełniania formularza rejestracji można opcjonalnie wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać hasło o treści „BETONLINE„.

Na nowych graczy czeka również bonus na start. W chwili obecnej jest to premia bukmacherska w wysokości 200% do 200 PLN maksimum. Pisząc wprost, wpłacając 100 PLN gracz będzie miał do dyspozycji 300 PLN na zakłady online.


Polski bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.