Siatkarska promocja eTOTO!

Legalny bukmacher eTOTO przygotował ofertę specjalną z myślą o fanach siatkówki. Dotyczy ona rozgrywek Ligi Narodów 2019. Zainteresowany szczegółami?

Siatkarska promocja eTOTO!
Siatkarska promocja eTOTO!

Siatkarski bonus eTOTO

Na czym polega tytułowa akcja? Wystarczy postawić zakład za minimum 50 PLN na wybrane przez siebie wydarzenie, pochodzące z oferty na zmagania w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019 (sprawdź typy!) kobiet lub mężczyzn.

W przypadku, gdy taki kupon (singiel lub ako) okaże się przegrany organizator opisywanego promo zwróci 50% stawki do maksymalnie 100 PLN w środkach bonusowych, które podlegać będą sześciokrotnemu obrotowi.

Wcześniej jednak, jeszcze przed postawieniem zakładu, należy się do promocji zapisać. Z kolei po rozliczeniu kuponu trzeba zatwierdzić chęć otrzymania cashbacku 50% w okienku pop-up, które pojawi się na ekranie.

Każdy uczestnik akcji może liczyć tylko na jeden zwrot stawki w ciągu tygodnia. W tym miejscu warto przypomnieć, że rozgrywki potrwają aż do 14 lipca, więc jeszcze przez sześć tygodni!

Darmowy zakład w Etoto

Rejestracja i kod promocyjny

Opisana powyżej promocja skierowana jest do klientów bukmachera eTOTO, którzy zarejestrowali się w serwisie online legalnego bukmachera i dokonali już co najmniej dwóch wpłat.

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego? Nie jest to przeszkoda nie do przeskoczenia. Wystarczy poświęcić parę minut na wypełnienie formularza znajdującego się na oficjalnym portalu operatora.

To nic nie kosztuje, a wpisując kod promocyjny o treści „BETONLINE” można nawet zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN za samo założenie i aktywację konta.

Na nowych graczy czeka też pakiet powitalny, w ramach którego można zyskać nawet dodatkowe 1 040 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.


Polski bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Piątek 22 stycznia z PlusLigą: PGE Skra – GKS Katowice! (Zapowiedź i typy)

Środa 20 stycznia była w PlusLidze dniem dwóch dużych niespodzianek, swoje mecze przegrały Jastrzębski Węgiel i Trefl Gdańsk, pomimo tego, że w pierwszych setach...

Środa 20 stycznia w PlusLidze! (Zapowiedź i typy)

We wtorek i środę (19-20 stycznia) na parkietach PlusLigi rozegrane zostaną cztery zaległe mecze z 9., 10. i 11. kolejki. Pomysłu na te wtorkowe...

Poniedziałek 18 stycznia w TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy)

Poniedziałek 18 stycznia na siatkarskich parkietach w Polsce upłynie nam pod znakiem rywalizacji w rozgrywkach TAURON Ligi 2020/2021, gdzie dojdzie do dwóch interesujących pojedynków,...