Siatkarska promocja na 1/8 finału EuroVolley 2019 w Fortunie! Tylko w sobotę 21 września!!!

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn wkraczają w decydującą fazę. Za nami zmagania w grupach, a w sobotę 21 września wystartuje runda play-off. To właśnie z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował specjalną promocję dla swoich graczy.

Siatkarska promocja w Fortunie

Siatkarski bezpiecznik Fortuny

Tytułowa akcja specjalna marki Fortuna aktywna będzie jedynie w sobotę 21 września, a więc w dniu, w którym rozegranych zostanie siedem z ośmiu spotkań 1/8 finału EuroVolley 2019, w tym mecz Polska – Hiszpania. Udział w niej mogą wziąć wszyscy zarejestrowani klienci wskazanego bukmachera, którzy posiadają konto w jego serwisie online.

Siatkarskie promo dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej wskazanego operatora zakładów wzajemnych oraz w jego aplikacji mobilnej, którą można pobrać za darmo z portalu opisywanej firmy.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Akcja „Siatkarski Bezpiecznik” dotyczy wyłącznie zakładów live. Kwalifikują się do niej jedynie kupony (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) rozstrzygnięte do godziny 23:59 w dniu 21 września (sobota), na których znalazło się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na siatkarskie Mistrzostwa Europy mężczyzn.

To jeszcze nie wszystko. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden zwrot stawki (maks. 50 PLN) w razie przegranej i to tylko pod warunkiem, że postawił minimum 50 PLN brutto. Zostanie on wypłacony w formie bonusu bukmacherskiego w punktach FKP.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Fortuna – rejestracja konta i kod promocyjny

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w Fortunie? Można otworzyć je na oficjalnym portalu marki zupełnie za darmo i bez wychodzenia w domu. Wystarczy wypełnić formularz online na stronie internetowej operatora oraz dołączyć do niego skany dowodu tożsamości, które umożliwią weryfikację podanych informacji.

W trakcie rejestracji można również opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu dostępny jest darmowy zakład bez depozytu o równowartości 20 PLN.

Ponadto na nowo zarejestrowanych użytkowników, w ramach oferty powitalnej, czekają zakład bez ryzyka oraz bonus od pierwszego depozytu do 1 000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback