Siatkarska promocja w BetClic – wygrane większe nawet o 50%!

Już w piątek 9 sierpnia startują męskie turnieje kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Legalny bukmacher BetClic, który jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn, przygotował z tej okazji specjalną promocję dla swoich graczy.

Siatkarska promocja w BetClic – wygrane większe nawet o 50%!

Premie za wygrane siatkarzy

Tytułowa akcja bukmachera BetClic jest ściśle powiązana z wynikami polskich siatkarzy w zbliżającym się wielkimi krokami olimpijskim turnieju eliminacyjnym, który zostanie rozegrany od piątku do niedzieli w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie.

Od liczby zwycięstw Polaków uzależniona jest bowiem wysokość premii w ramach akcji „Droga Do Tokio”. W szczegółach wygląda to tak:

Bonus bukmacherski według powyższych zasad naliczany jest do wygranej netto. Każdy gracz może zgarnąć maksymalnie jedno powiększenie wygranej do kwoty maksymalnej 100 PLN!

Siatkarska promocja obowiązuje od 8 do 11 sierpnia i dotyczy wyłącznie zakładów pojedynczych (przedmeczowych lub na żywo) na tę właśnie dyscyplinę sportu. By do niej przystąpić, trzeba się wcześniej zapisać!

Każdy kwalifikujący się kupon online musi posiadać kurs minimalny 1,80 oraz zostać obstawiony za minimalnie 20 PLN ze środków własnych gracza. Kupony za środki bonusowe nie biorą udziału w akcji.

Przyznana premia podlega obrotowi w zakładach sportowi 4x po kursie minimalnym 2,00. Więcej szczegółów do znalezienia na stronie organizatora – www.BetClic.pl!

Cashback na start

Cashback na start w BetClic

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskie w BetClic? Powinieneś wiedzieć, że marka ta działa w Polsce legalnie, na podstawie wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenia, więc gra w jej serwisie online jest jak najbardziej legalna.

Sama rejestracja jest darmowa i odbywa się przez Internet na oficjalnym portalu marki. Na nowych graczy czeka też specjalna oferta powitalna.

Mowa o cashbacku 100% do 500 PLN za pierwszy spełniający warunki promo kupon online, jaki został postawiony po założeniu konta na oficjalnej stronie internetowej i okazał się przegrany.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...