Choć w sobotę odbywa się wiele siatkarskich spotkań, to patrząc na ofertę tak naprawdę nie bardzo jest w czym wybierać, bo w znakomitej większość bukmacherzy właściwie oszacowali szanse. Niemniej dwa interesujące typy z value udało się znaleźć. Oba dotyczą polskich rozgrywek, PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet.

Siatkarska sobota w Suwałkach i Legionowie! (Fot.: FIVB)

Ślepsk Malow Suwałki vs Indykpol AZS Olsztyn (14:45)

To wielki moment dla suwalskiej siatkówki, bo właśnie dziś otwarta zostanie nowa hala, ale to z automatu nie oznacza, że gospodarze tę konfrontację wygrają czy są jej faworytem. Wszystko wskazuje na to, że przyjezdni mogą popsuć to święto.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Indykpol AZS Olsztyn świetnie wystartował i obecnie zajmuje szóste miejsce, ale z bilansem pięciu wygranych i tylko jedną porażką na koncie. Zwycięstwo w sobotniej potyczce może wywindować Pawła Woickiego i spółkę nawet na drugą pozycję w stawce.

Inaczej wygląda sytuacja suwalczan, którzy triumfowali tylko w jednym z czterech spotkań, z beznadziejną wówczas Asseco Resovią, którą pokonali 3:1. Olsztyn rozbił ją do zera. Na usprawiedliwienie Ślepska można dodać, że mieli bardzo trudny terminarz, bo mierzyli się z kędzierzynianami, warszawianami i jastrzębianami.

Gdyby porównywać poszczególne formacje to największą przewagę goście powinni mieć na prawym skrzydle, który jest najskuteczniejszym graczem całej PlusLigi. Olsztyn wygrywał już w tym szezonie nie tylko na wspomnianym „Podpromiu”, ale też w Jastrzębiu Zdrój (3:0), gdzie Ślepsk nie ugrał seta i w Gdańsku (3:1). Czemu więc nie dziś w Suwałkach?

Nie ma żadnego argumentu za porażkę przyjezdnych. Choć trzeba oczywiście pamiętać, że niespodzianka zawsze może się zdarzyć, bo to tylko sport.
Transmisja na żywo w Internecie: Ślepsk Malow Suwałki vs Indykpol AZS Olsztyn

Kod na cashback w BetClic

Legionovia Legionowo vs Radomka Radom (18:00)

Jeszcze w minionym sezonie faworytem takiego starcia byłby zespół gości, ale obecnie to drużyna gospodarza ma mocniejszy personalnie skład i gra po prostu zdecydowanie lepszą siatkówkę. Widać to po kursach, który są na maksa zaniżone, ale na szczęście udało się znaleźć sensowną linię handicapu punktowego i to ze sporym value.

Mówimy o starciu dziewiątej z dwunastą ekipą w stawce, ale różnica w poziomie gry jest naszym zdaniem znaczenie większe. Niskie miejsce legionowianek jest bowiem pokłosiem bardzo trudnego terminarza. Grały już cztery mecze z Policami i Rzeszowem (2:3 i 0:3 oraz 2:3 i 1:3), a ponadto na wyjeździe w Bielsku-Białej (3:2) i Kaliszu (1:3). Mają na rozkładzie też mistrza Polski, ŁKS, który pokonały 3:0 i różnicą aż 25 małych punktów!

Radomka jeszcze nie zaznała w sezonie 2019/20202 smaku zwycięstwa, przegrywając wszystkie osiem spotkań. Po walce tak naprawdę tylko z BKS-em Stalą (2:3) i dość niespodziewanie z Grot Budowlanymi (2:3). Ale poza tym zbierała bęcki. Kolejno od Bielska, ŁKS-u, Chemika, Kalisza, raz jeszcze ŁKS-u i już po zmianie trenera również od Piły.

Jeśli weźmiemy pod uwagę skład personalny, aktualną formę i atut własnego boiska, który jest ogromnym handicapem dla siatkarek z Legionowa, co pokazały dotychczasowe mecze, trudno spodziewać się innego rozstrzygnięcia, niż w miarę gładkie zwycięstwo podopiecznych Aleessandro Chiappiniego.
Transmisja na żywo w Internecie: DPD Legionovia Legionowo vs E.Leclerc Radomka Radom

MeczTypKursBuk
Ślepsk – AZS21,60Fortuna
Legionovia – Radomka1 (-12,5)1,79LvBET

Prognozy: 7/10 i 6/10.

Betfan – nowy kod promocyjny

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl