Siatkarska sobota z Biało-Czerwonymi! (Typy i Analizy)

Reprezentacja Polski siatkarek rozegra dziś swój drugi mecz w ramach interkontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, a naszych siatkarzy czeka dziś ostatni mecz XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Oba te spotkania wzięliśmy pod analityczną lupę.

Siatkarska sobota z Biało-Czerwonymi! (Fot.: FIVB)

Polska vs Finlandia

W ostatnim meczu XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera Biało-Czerwoni zmierzą się z Finami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w sobotnie popołudnie Vital Heynen może postawić na większą liczbę dublerów niż w dwóch pierwszych konfrontacjach z Serbami (3:1) i Brazylijczykami (1:3).

Jednak jaki skład by dzisiaj nie wyszedł na parkiet, to i tak będzie murowanym faworytem do przekonującego zwycięstwa. Już Siatkarska Liga Narodów 2019, w której zdobyliśmy brąz grając de facto trzecią i czwartą szóstką pokazała jak wielkie i dobre jakościowo mamy zaplecze.

Finowie są obecnie europejskim przeciętniakiem, któremu daleko do poziomu, jakie reprezentowała ich drużyna narodowa w czasach Miko Esko, braci Oivanen, Olliego Kunnariego czy Antti Sitali. Brazylijczycy zlali ich w czwartek 3:0 i różnicą aż 32 oczek!

Dziś spodziewam się, że podobną krzywdę zrobią im podopieczni Vitala Heynena. Podobną, czyli wygrają 3:0/3:1 i różnicą +-20 małych oczek. Grania na DW 3:0 jednak unikam, bo polscy siatkarze stracili seta w niemal każdym spotkaniu tego sezonu reprezentacyjnego.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Finalndia

Cashback na start

Polska vs Tajlandia

Podopieczne Jacka Nawrockiego udanie zainaugurowały w piątek zmagania o bilet olimpijski do Tokio 2020. W sobotę powinny pójść za ciosem i odprawić kolejnego rywala.

W dniu wczorajszym udało się pokonać bez straty seta Portoryko z Auri Cruz i Stephani Enright w składzie. Rywalki były równorzędnym przeciwnikiem tylko w drugiej odsłonie, która kończyła się grą na przewagi. Dwie pozostałe łatwo padły łupem Polek.

Dziś spodziewam się spotkania o podobnym przebiegu. Całkowita dominacja przerwana jedynie chwilą słabości w jednej z partii. Zresztą tak wyglądał też wczoraj pojedynek Serbek z Tajkami. Azjatki miały swoje szanse w partii numer dwa.

Biało-Czerwone są w gazie, grają u siebie przy niezłym dopingu, kontuzja Magdy Stysiak okazała się niegroźna i może dziś zagrać, bilans H2H też korzystny- wszystko przemawia za Malwiną Smarzek i spółką. Dosłownie wszystko.

W tegorocznej Siatkarskiej Lidze Narodów udało się zwyciężyć naszym dziewczynom w stosunku 3:0 i różnicą aż 22 małych punktów. W tę stronę idę i dziś.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Tajlandia

Betfan kod promocyjny

Poza opisanymi powyżej meczami warto również zwrócić uwagę na konfrontacji Brazylii z Serbią. Kurs nie powala, ale „Kanarkowi” są w takim gazie, że powinni łatwo sobie poradzić. W tym wypadku warto jednak poczekać na składy, które pojawią się tuż przed startą pojedynku, który zaplanowano na godzinę 12:00.

MeczTypKursBuk
Polska – Tajlandia11.32STS
Polska – Finlandia1 (-18,5)1.78Fortuna

Prognozy: 9/10 oraz 6/10.


Legalny bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.