Siatkarski bonus w Fortunie! (28-30 czerwca)

Legalny bukmacher Fortuna z okazji ostatniego tygodnia zmagań w fazie interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 przygotował specjalny bonus, po który mogą sięgnąć wszyscy klienci marki.

Siatkarski bonus w Fortunie! (28-30 czerwca)
Siatkarski bonus w Fortunie! (28-30 czerwca)

Gwarantowany bonus

Wszyscy gracze wskazanego na wstępie operatora zakładów bukmacherskich, którzy spełnią warunki opisywanej promocji na FIVB Volleyball Nations League 2019, mogą liczyć na darmowy zakład o równowartości 10 PLN. Co trzeba zrobić, żeby po niego sięgnąć?

W dniach obowiązywania akcji tj. 28-30 czerwca 2019 należy postawić 3 kupony online za stawkę wynoszącą minimum 10 PLN (brutto) każdy. Zakład taki musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na Siatkarską Ligę Narodów 2019.

O czym jeszcze muszą pamiętać osoby zainteresowane siatkarskim bonusem? W grę nie wchodzą zakłady live. Dopuszczalne są z kolei kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI zawarte w serwisie online bukmachera i w jego aplikacji mobilnej.

WAŻNE! Gracze, którzy spełnią warunki opisywanej promo na weekend, należny bonus otrzymają 1 lipca w punktach FKP. Będzie ich dokładnie 1 400, co odpowiada kwocie 10 PLN.

Wszelkie szczegóły akcji „Zaserwuj sobie bonus” znajdują się w regulaminie na oficjalnej stronie internetowej Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Rejestracja iKonta

Nie masz jeszcze swojego internetowego kona bukmacherskiego u organizatora powyższej promocji? Możesz założyć je w każdej chwili odwiedzając jego serwis online.

W trakcie wypełniania formularza z danymi osobowymi możesz również skorzystać, jeśli tylko masz ochotę, z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”.

Na nowych graczy w ramach pakietu powitalnego czeka zakład bez ryzyka o równowartości 115 PLN, freebet 20 PLN oraz bonus od pierwszego depozytu do 1 000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.