Siatkarski cashback w BetClic. Tylko do czwartku 19 września!

Druga połowa września to gorący okres dla fanów siatkówki, którzy w tym czasie emocjonują się zmaganiami w Mistrzostwach Europy mężczyzn oraz w Pucharze Swiata kobiet. Mnogość ważnych wydarzeń skłoniła niektórych bukmacherów do przygotowania specjalnych promocji. Jednym z nich jest BetClic.

Siatkarski cashback w BetClic. Tylko do czwartku 19 września!

Siatkarska promocja BetClic

Tytułowa akcja potrwa dokładnie do godziny 23:59 w dniu 19 września (czwartek), a każdy jej uczestnik może zgarnąć maksimum 500 PLN bonusu za typowanie siatkówki we wskazanym okresie.

Za każdy kupon spełniający warunki opisywanego promo, gracz otrzyma 10% wniesionej stawki. Jakie warunki musi spełniać zakład, żeby użytkownik otrzymał swoistą premię bukmacherską? Nie ma ich zbyt wiele.

Po pierwsze i najważniejsze, przed postawienie kuponu należy zapisać się do udziału w akcji poprzez kliknięcie „DOŁĄCZ DO PROMOCJI” na oficjalnym portalu internetowym organizatora, którym jest legalny bukmacher online BetClic.

Kolejnym krokiem jest postawienie kuponu lub kuponów, które składają się wyłącznie ze zdarzeń siatkarskich, które odbywają się w okresie trwania siatkarskiej promo. Kurs minimalny takiego zakładu to 1,50. Nie ma natomiast stawki minimalnej.

W grę wchodzą zarówno zakłady pojedyncze (single), jak i wielokrotne (AKO). Podobnie jest w przypadku oferty przedmeczowej i zakładów live. Zdarzenia z obu tych ofert kwalifikują się do akcji.

WAŻNE! Do siatkarskiej promocji BetClic nie kwalifikują się: kupony postawione przy użyciu bonusu bukmacherskiego; kupony powtarzające się i/lub zawierające ten sam typ; kupony z wykorzystaną opcją Cashout oraz kupony systemowe, a sam cashback nie może być używany wraz z inną ofertą promocyjną.

Należne bonusy bukmacherskie do wspomnianej kwoty maksymalnej zostaną wypłacone dzień po zakończeniu promocji, czyli dokładnie w piątek 20 wrześni. Zanim będzie możliwa ich wypłata należy obrócić je czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00 w zakładach sportowych.

Cashback na start

Oferta powitalna BetClic

Udział w opisanej powyżej akcji możliwy jest po zarejestrowaniu internetowego konta bukmacherskiego w serwisie online marki BetClic, która działa w Polsce legalnie na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów.

Formularz rejestracji online znajduje się na oficjalnej stronie internetowej wskazanego bukmachera, a cały proces jest darmowy i nie wymaga wychodzenia z domu. Wszystko można załatwić przez Internet.

Podczas otwierania swojego konta można skorzystać również z oferty powitalnej. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać ekskluzywny kod promocyjny o treści „KOD510”, który uprawnia do odebrania cashbacku dla nowych graczy o równowartości 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.