Siatkarski piątek w LSK (Typy i Analizy)

W piątek popołudniu i wieczorem odbędą się dwa pierwsze spotkania 20. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Oba zapowiadają się na tyle ciekawie, że mogą być alternatywą dla rozgrywanych tego dnia pojedynków piłkarskich.

Siatkarski piątek w LSK
Siatkarski piątek w LSK

E.Leclerc Radomka Radom vs BKS Profi Credit Bielsko Biała

Piątek z Ligą Siatkówki Kobiet rozpoczniemy już o godzinie 17:30 w Radomiu, gdzie miejscowy zespół podejmie BKS Bielsko-Biała. Stawką tego pojedynku jest awans do fazy play-off. Jeśli drużyna gospodarza chce przedłużyć swoje szanse na udział w ćwierćfinałach LSK to musi to spotkanie wygrać za komplet punktów. W przeciwnym razie miejsca w czołowej szóstce na koniec rundy zasadniczej pewne będą mogły być bielszczanki. Mecz zapowiada się na zacięty, a końcowe rozstrzygnięcie wydaje się być sprawą otwartą. Co ciekawe, oba zespoły w ostatnim czasie kończyły swoje mecze już po trzech setach. Radomka aż siedem razy z rzędu, a Bielsko-Biała w pięciu na sześć przypadków. Nie wydaje mi się, żeby i tym razem tak było. Nie dość, że każda seria musi mieć swój koniec, to tutaj mamy naprawdę do czynienia z ekipami, które są bardzo wrażliwe na zagrywkę i dysponują zbliżonym potencjałem.
Prognoza: 8/10.
Transmisja na żywo w Internecie: E.Leclerc Radomka Radom vs BKS Profi Credit Bielsko Biała

Freebet od bukmacher forBET, KOD: BETONLINE

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław

Dużo łatwiej wskazać faworyta w drugiej z piątkowych konfrontacji. Pewna udziału w fazie play-off ekipa z Bydgoszczy podejmie na własnym parkiecie drużynę numer cztery, ale od końca. Wynik takiej konfrontacji, pomimo licznych niespodzianek w LSK, powinien być tylko jeden. Mowa o pewnym zwycięstwie bydgoszczanek, które powinny pokryć przynajmniej te niższe handicapy punktowe i to z niemałym zapasem. Każde inne rozstrzygnięcie trzeba będzie uznać za niespodziankę, a w przypadku jakiejkolwiek straty punktów nawet za sensację. W pierwszej bezpośredniej potyczce w obecnym sezonie Pałac wygrał we Wrocławiu 3:1 i różnicą dziewięciu małych oczek.
Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs #VolleyWrocław

MeczTypKursBukmacher
Radomka – BKS3,5+1.40forBET
Pałac – Wrocław1 (-9,5)1.60Fortuna

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.