Siatkarskie Mistrzostwa Świata 2022 bez podatku? U bukmachera Fortuna to możliwe!

Legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich klientów kalendarz Happy Hours. Promocja trwa od początku miesiąca, ale nas interesuje okres od 26 sierpnia, kiedy to startują FIVB Mistrzostwa Świata 2022 w piłce siatkowej mężczyzn. Co dla typerów siatkówki przygotowała Fortuna Zakłady Bukmacherskie?

Siatkarskie Mistrzostwa Świata 2022 bez podatku? U bukmachera Fortuna to możliwe!

Fortuna oferuje Happy Hours na MŚ w siatkówce

Przez cały sierpień FORTUNA daje możliwość wyższych wygranych, gdyż w podanych na poniższej grafice godzinach typerzy mogą grać BEZ PODATKU, czyli wygrywać o 14% więcej niż w ramach standardowej oferty bukmacherów.

Fot.: Fortuna/eFortuna.pl (screen)

Na czym dokładnie polega ta promocja? Bonus Happy Hours (+14% do wygranej) znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełnia następujące warunki:

  • minimalna liczba zdarzeń: 3,
  • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30,
  • minimalna stawka kuponu: 2 zł,
  • rodzaj kuponu: AKO,
  • oferta: prematch i live,
  • kanały: strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty przyjmowania zakładów,
  • dopisek „tylko” przy niektórych Happy Hours oznacza, że bonus kursowy zostanie dodany do kuponów zawierających wyłącznie konkretne, wymienione przy danej dacie rozgrywki.

Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy przygotować kupon spełniający powyższe kryteria w podanych godzinach a system automatycznie doda siatkarski bonus, które podwyższy ewentualną wygraną o 14%.

W przypadku meczów rozgrywanych w ramach FIVB Mistrzostw Świata 2022 w piłce siatkowej mężczyzn w dniach 26-31 sierpnia okienko Happy Hours trwać będzie przez cztery godziny, od 8:00 do 12:00. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.