Siatkarze inaugurują sezon klubowy – przed nami Superpuchar Polski! (Typ i analiza)

Już w środę 23 października nastąpi oficjalna inauguracja sezonu 2019/2020, jaką będzie mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a zespołem nazywanym „Projektem Warszawa”. Początek o godzinie 17:30 w Arenie Gliwice!

Siatkarze inaugurują sezon klubowy – przed nami Superpuchar Polski! (Fot.: PLS/materiały prasowe)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Projekt Warszawa

Na wstępie należy zaznaczyć, że „Projekt Warszawa” to robocza nazwa stołecznego klubu, który w związku z problemami dotychczasowego właściciela i sponsora tytularnego, firmy ONICO, przechodzi pewne perturbacje. Według najnowszych informacji klub znalazł już nowego właściciela i sponsora, ale jego ogłoszenia nastąpi najpewniej już po rozegraniu spotkania o krajowy superpuchar.

Przechodząc do kwestii czysto sportowych, warszawianie stracili dwóch pierwotnie zakontraktowanych graczy. Mowa o belgijskim atakującym Bramie van den Driesie oraz przyjmującym Piotrze Łukasiku, który zdecydował się przyjąć ofertę… ZAKSY, gdzie zastąpi Sama Deroo, który z kolei zastąpił Amerykanina Taylora Sandera w Dinamie Moskwa.

Jakby mało było problemów w stołecznej drużynie, niedysponowany jest również jedyny nominalny atakujący, Białorusin Artur Udrys. Wiele wskazuje więc na to, że przeciwko kędzierzynianom podopieczni Andrei Anastasiego wyjdą na trzech przyjmujących – Kwolka, Tilliego i Grobelnego. Na rozegraniu Brizard, a na środku najpewniej Nowakowski i Wrona. Na libero Wojtaszek.

Betclic nowy kod promocyjny

Podopieczni Nikoli Grbicia najprawdopodobniej zaprezentują się w następującym zestawieniu: Toniutti, Wiśniewski, Śliwka, Kaczmarek, Rejno, Parodi, Zatorski (L), a do dyspozycji szkoleniowca będą również środkowy Smith, przyjmujący Łukasik czy atakujący Arpad Baroti, który dołączył jako ostatni.

Zważywszy na wszystkie okoliczności, faworytem jest aktualny mistrz i zdobywca krajowego pucharu – ZAKSA. Ale nie musi być to wcale spacerek. Wydaje się, że warszawianie mogą nawet urwać seta. Choć pewnie w końcowym rozrachunku będą wyraźnie słabi.

MeczTypKursBuk
ZAKSA – Warszawa1 (-8,5)1,57BetClic
ZAKSA – Warszawa 3,5+1,67BetFan

Prognoza: 6/10, 6/10
Transmisja na żywo w Internecie:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Projekt Warszawa

betfan bukmacher bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.