Skład reprezentacji Polski na turniej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 w Lipsku!

Już w najbliższy piątek polska drużyna narodowa w piłce siatkowej mężczyzn rozpocznie ostatni weekend fazy interkontynentalnej FIVB Volleyball Nations League 2019. W środę 26 czerwca poznaliśmy nazwiska czternastu wybrańców Vitala Heynena.

Skład reprezentacji Polski na turniej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 w Lipsku! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
Skład reprezentacji Polski na turniej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 w Lipsku! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Belgijski selekcjoner aktualnych mistrzów świata wybrał czternastu zawodników, którzy mają zapewnić Biało-Czerwonym awans do turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów 2019, który w pierwszej połowie lipca odbędzie się w Chicago.

W gronie powołanych na turniej w Lipsku znalazł się jeden debiutant. Mowa o atakującym Chemika Bydgoszcz, a od nowego sezonu GKS-u Katowice, Bartoszu Filipiaku, który zastąpił w szerokim składzie kontuzjowanego Michała Szalachę.

Reprezentacja Polski na turniej Siatkarskiej Ligi Narodów w Lipsku (28-30 czerwca):
Rozgrywający: Marcin Komenda, Marcin Janusz
Atakujący: Maciej Muzaj, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Bołądź, Bartosz Filipiak
Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Mateusz Bieniek
Przyjmujący: Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal, Bartosz Bednorz, Piotr Łukasik
Libero: Damian Wojtaszek

Podczas ostatniego tygodnia zmagań w fazie interkontynentalnej podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z reprezentacjami Niemiec, Japonii i Portugalii. Każde z tych spotkań będzie niezwykle istotne w kontekście walki o awans do Final Six.

W chwili obecnej mamy taką samą liczbę zwycięstw, co Włosi, którzy zmierzą się z Brazylią, Francją i Kanadą. W przypadku, gdy wygramy o jedno spotkanie więcej, to my a nie Azzurri zagramy w finałach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...