Ślepsk podejmie VERVĘ na inaugurację kolejki! (Typ i analiza)

PlusLiga po prawie miesięcznej przerwie zaczyna pędzić jak szalona. Początek 16. kolejki zmagań już dziś, we wtorek 21 stycznie, kiedy to Ślepsk Malow Suwałki podejmie nowego lidera rozgrywek, VERVĘ Warszawa Orlen Paliwa. Początek o godzinie 20:30.

Ślepsk podejmie VERVĘ na inaugurację kolejki! (Fot.: CEV)

Ślepsk Malow Suwałki vs VERVA Warszawa

W pierwszym pojedynku ekip z Suwałk i Warszawy komplet punktów zainkasował faworyt, aktualny wicemistrz kraju u lider tabeli PlusLigi, ale zawodnicy beniaminka byli w stanie urwać jednego seta, a w innych długimi momentami przeciwstawiali się ligowemu potentatowi. Dziś może być jeszcze ciekawie.

Podopieczni Andrzeja Kowala dysponować będą bowiem atutem własnego boiska, co ma spore znaczenie. Ostatnio przekonali się o tym boleśnie siatkarze Asseco Resovii, którzy przegrali 1:3. Z tym, że trzeba pamiętać o tym, iż VERVA Warszawa jest obecnie ekipą ze znacznie wyższej półki.

STS: Darmowy zakład z kodem „BETONLINE”

Obecnie drużyna Andrei Anastasiego notuje serię siedmiu zwycięstw na krajowych parkietach, a w trzech ostatnich nie straciła nawet seta, pokonując m.in. w PlusLidze Cuprum Lubin czy BKS Visłę Bydgoszcz, czyli ekipy porównywalne do dzisiejszego przeciwnika.

Co za tym idzie, spodziewamy się, że pomimo oporu drużyny gospodarza przyjezdni wygrają ten pojedynek, najpewniej za komplet punktów. Ale poszczególne partie powinny być dosyć zacięte i stać na wysokim poziomie.

Kursy na taki obrót spraw są mizerne, nadają się tylko do jakiegoś AKO na podbitkę (co jest zawsze ryzykowne). W związku z tym przestudiowaliśmy ofertę na zawodników i postanowiliśmy zagrać na przełamania Artura Udrysa.

Nowy kod promocyjny BetClic

Białoruski atakujący ma ciężkie wejście w sezon. Jego początek stracił z powodu urazu, a teraz gra mocno w kratkę. Jego potencjał i umiejętności są jednak na tyle duże, że w końcu powinien się przełamać. Mamy przeczucie, że może dojść do tego lada moment.

Linia na jego zdobycz punktową nie jest szczególnie wysoka, bo mówimy poziomie 13,5+. Przy kursie powyżej @1,80 dostajemy naszym zdaniem bardzo przyzwoite value, choć nie jest to żaden „pewniak”.

MeczTypKursBuk
Ślepsk – VERVA2 (-1,5)1,46Fortuna
A.Udrys – U/O13,5+1,87BetFan

Prognozy: 7/10, 6/10.

We wtorek odbędzie się również kilka spotkań w ramach europejskich pucharów, ale najciekawsze opcje, o których będziecie mogli przeczytać na blogu, dotyczą meczów środowych i czwartkowych. Dziś posucha.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.