SLNk 2019: Polki zagrają z Niemkami. Sprawdź też propozycje typów na inne mecze. (Typy i Analiza)

Środa 22 maja to drugi dzień zmagań w Siatkarskiej Lidze Narodów Kobiet. Reprezentacja Polski po porażce z Włoszkami (2:3) stanie przed szansą rehabilitacji. Rywalkami naszych siatkarek będą najsłabsze w Opolu Niemki.

SLNk 2019: Polki zagrają z Niemkami. Sprawdź też propozycje typów na inne mecze.
SLNk 2019: Polki zagrają z Niemkami. Sprawdź też propozycje typów na inne mecze. (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Włochy

Podopieczne Jacka Nawrockiego nie sprostały we wtorek Włoszkom, ale gdyby nie fatalny początek wczorajszej konfrontacji (0:2 w setach), to Biało-Czerwone, które złapały rytm dopiero od trzeciego seta, zapewne wyszłyby z tej konfrontacji zwycięsko. Nasze siatkarki są w dobrej dyspozycji, co pokazały w Montreux. Z całą pewnością w dużo lepszej od Niemek, które wczoraj nie ugrały nawet seta z Tajlandią. W Szwajcarii Smarzek i spółka wygrały z reprezentacją naszego zachodniego sąsiada 3:1 i wysoko w małych punktach (+22). Dziś spodziewam się powtórki. Niemki w mocno odmłodzonym składzie nie prezentują jeszcze siatkówki na tyle dojrzałej, żeby nam zagrozić. Zwłaszcza, gdy gramy u siebie. Każdy inny rezultat niż wygrana za komplet punktów i wysoko w małych oczkach będzie dla mnie niespodzianką.

Darmowy zakład w Etoto

Grają też Serbki, Chinki i Brazylijki

Spośród siedmiu pozostałych spotkań w oko wpadły mi typy na spotkaniach z udziałem Serbek, Chinek i Brazylijek. Pierwsze z nich podejmą u siebie Koreę Południową i powinny wygrać bez większego trudu. Bosković i Mihajlović gwarantują niezbędną jakość. Chinki w składzie dalekim od optymalnego rywalizować będą z Rosjankami, które SLN 2019 rozpoczynają w jeszcze bardziej eksperymentalnym zestawieniu, z aż ośmioma debiutantkami, więc bardziej doświadczone Azjatki powinny sobie spokojnie poradzić. Przynajmniej tak to oceniam po wczorajszej inauguracji obu zespołów. W końcu odmieniona Brazylia zmierzy się w stolicy swojego kraju z Dominikankami i nie spodziewam się tutaj żadnych problemów drużyny gospodarza.

MeczTypKursBuk
Polska – Niemcy1.set: 1 (-2,5)1.65Milenium
Serbia – Korea Południowa1 (-18,5)1.52Fortuna
Chiny – Rosja 1.set: 1 (-2,5)1.83eTOTO
Brazylia – Dominikana1 (-15,5)1.54Fortuna

Prognozy: 8/10; 7/10; 6/10; 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Siatkarska Liga Narodów


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.