SLNk 2019: Polki zmierzą się z Brazylią, ciekawie też we Włoszech! (Typy i Analizy)

Środa 29 maja to dzień piątej kolejki fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet. Polki w tym tygodniu grają w Holandii, gdzie zmierzą się z Brazylijkami. Ciekawie powinno być też we Włoszech, gdzie Italia zmierzy się z USA, a Serbia z Dominikaną.

SLNk 2019: Polki zmierzą się z Brazylią, ciekawie też we Włoszech! (Fot. FIVB/volleyball.world)

Polska vs Brazylia

Podopieczne Jacka Nawrockiego po czterech potyczkach mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę, z niepokonanymi dotychczas Włoszkami (2:3). Wczoraj Biało-Czerwone, na inaugurację zmagań w holenderskim Apeldoorn, pokonały Bułgarki 3:1, a Malwina Smarzek ustanowiła punktowy rekord Siatkarskiej Ligi Narodów, zdobywając aż 41 oczek! Gdyby dziś nasza podstawowa atakująca pokazała równie dobrą dyspozycję, to nasze siatkarki mają realne szanse nawet na wygraną z Brazylijkami, które występują w mocno rezerwowym zestawieniu i grają w kratkę. „Kanarkowe” dotychczas łatwo poradziły sobie z Rosjankami i Chinkami, które grały jednak trzecim garniturem i poległy u siebie z Dominikaną (1:3). Wczoraj udało się pokonać Oranje, które również grają bez liderek, ale dopiero po tie-breaku. Pisząc krótko, nie ma kogo się bać, a jeden wygrany set to nie tyle realne oczekiwanie, co absolutne minimum.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Brazylia

Darmowy zakład w Etoto

Serbia vs Dominikana

Początkowo bukmacherzy za faworyta tej konfrontacji uznawali Europejki, ale przez noc trochę się zmieniło. Obecnie faworytkami są siatkarki z Karaibów i ja się z tym absolutnie zgadzam, bo to one traktują SLNk 2019 znacznie poważniej, o czym świadczy niemal optymalny skład personalny. Serbki natomiast sporo eksperymentują. We Włoszech nie ma liderek zespołu, atakującej Tijany Bosković, przyjmującej Brankicy Mihajlović czy środkowej Stefany Veljković. O Ognjenović, Rasić, Stevanović, Milenković, Popović nawet nie wspominam, bo one nie grały nawet u siebie w Belgradzie podczas pierwszego tygodnia. Brakuje też kilku innych siatkarek jak chociażby rozgrywający Żivković i Antonijević. W efekcie na sypie występuje rozgrywająca numer cztery. To widać. Dziś może dojść do tego, że zagrają dublerki dublerek, bo Zoran Terzić lubi rotować składem i wystawiać na przemian pierwszą i drugą szóstkę, dziś de facto drugą i trzecią. Tym samym Dominikana, która powalczyła z Włoszkami (1:3), a wcześniej ograła na wyjeździe Brazylię (3:1) i zwyciężyła z Rosją (3:1), powinna zapunktować.
Transmisja na żywo w Internecie: Serbia vs Dominikana

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Włochy vs USA

Wisienką na torcie piątego dnia Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet będzie konfrontacja Włoszek z Amerykankami. Obie ekipy nie zaznały jeszcze smaki porażki, co może dziwić zwłaszcza w przypadku tych drugich, bo grają one de facto kadrą „B”, ale na tym przykładzie doskonale widać, że nawet słabsze zawodniczki włożone w odpowiedni system mogą świetnie funkcjonować. Azzurre, które są aktualnymi wicemistrzyniami świata, grając u siebie dołączyły największe gwiazdy do składu i te pomału wchodzą do składu. Wczoraj Paola Egonu dała bardzo dobrą zmianę. Podobnie jak środkowe. Wydaje mi się, że Italia jest dzisiaj faworytem i powinna wygrać, ale jest tam też sporo rzeczy do poprawy, więc raczej nie spodziewam się trzysetówki, w czym utwierdziła mnie konfrontacja Włoszek z Dominikaną, gdzie zanosiło się na tie-break. Ostatecznie siatkarki gospodarza wygrał 3:1.
Transmisja na żywo w Internecie: Włochy vs USA

MeczTypKursBuk
Polska – Brazylia1 (+2,5)1.62TOTALbet
Serbia – Dominikana2 (+1,5)1.40STS
Włochy – USA3,5+1.52Etoto

Prognozy: 6/10, 8/10, 7/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.