SLNk 2019: Polki zmierzą się z Włoszkami. (Typy i Analiza)

Wtorek 21 maja to dzień inauguracji zmagań w Siatkarskiej Lidze Narodów kobiet. Biało-Czerwone rywalizację rozpoczną w Opolu, gdzie dziś zmierzą się z Włoszkami. Początek o godzinie 20:30.

SLNk 2019: Polki zmierzą się z Włoszkami. (Fot.: FIVB)

Polska vs Włochy

Rywalki podopiecznych Jacka Nawrockiego to aktualne wicemistrzynie świata, ale w przypadku turnieju w Opolu tylko z nazwy. Większości liderek srebrnej drużyny bowiem zabraknie. W tym Paoli Egonu uważanej za najlepszą atakującą świata. Z wyjściowego zestawienia są dwie zawodniczki, rozgrywająca Ofelia Malinov i przyjmująca Lucia Bosetti, które jeszcze w Montreux były mocno oszczędzane, więc podobnie może być podczas pierwszego tygodnia rywalizacji w SLN 2019. Przy takiej a nie innej sytuacji kadrowej naszych rywalek Polki są faworytkami. Zwłaszcza, że pokazały w Szwajcarii bardzo dobrą formę, zwyciężając w całej imprezie. Przeciwniczki mają ogromne problemy z przyjęciem zagrywki, co w połączeniu z naszym bardzo trudnym serwisem i świetnym blokiem może okazać się dla Azzurrich zabójcze.Kursy na poziomie @1,50+ wyglądają dla mnie na tyle atrakcyjne, że zdecydowałem się na typ na wygraną naszych siatkarek.Z drugiej strony też na over setowy, bo nie spodziewam się tutaj wyniku 3:0.

MeczTypKursBuk
Polska – Włochy11.57LvBET
Polska – Włochy3,5+1.46Etoto

Prognozy: 6/10; 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Włochy

Darmowy zakład w Etoto

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback