SLNk: Chiński test Biało-Czerwonych, grają też Amerykanki z Turczynkami! (Typy i Analizy)

We wtorek 11 czerwca rozpocznie się czwarty tydzień zmagań w tegorocznej edycji FIVB Volleyhball Nations League siatkarek. Tego dnia czekają nas między innymi pojedynki Polek z Chinkami i Turczynek z Amerykankami. Te cztery drużyny rywalizować będą podczas turnieju w Jiangmen.

SLNk: Chiński test Biało-Czerwonych, grają też Amerykanki z Turczynkami! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNk: Chiński test Biało-Czerwonych, grają też Amerykanki z Turczynkami! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Chiny

Dokładnie w niedzielę w Chinach rywalizowali polscy siatkarze, którzy poradzili sobie z ekipą gospodarzy, wygrywając pewnie 3:0. Przed podopiecznymi Jacka Nawrockiego jednak znacznie trudniejsze zadanie, bo Chinki nie są autsajderem jak ich koledzy po fachu tylko aktualnymi mistrzyniami olimpijskimi i wicemistrzyniami świata. Do tego wystąpią w praktycznie najmocniejszym składzie, a u nas może być z tym problem. Urlop z przyczyn osobistych otrzymała bowiem rozgrywająca Marlena Pleśniorowicz, a Joanna Wołosz, która dołączyła po przerwie wciąż nie zaleczyła urazu, więc naszą grę poprowadzi zaledwie 20-letnia Julia Nowicka, numer trzy w naszej kadrze. Dodajmy do tego długą podróż do Azji i konieczność aklimatyzacji, która do najprzyjemniejszych wyzwań nie należy. Pisząc krótko, trudno być optymistą, jeśli kibicuje się Biało-Czerwonym. Zwłaszcza, że Chinki z meczu na mecz grają coraz lepiej o czym przekonały się ostatnio Włoszki, które przegrały 2:3.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

USA vs Turcja

W przypadku drugiego spotkań faworytem wydają się Amerykanki, które po raz pierwszym w tym sezonie przystąpią do rywalizacji praktycznie w najmocniejszym zestawieniu. W minionym tygodniu skład był jeszcze mieszany, a grę długimi momentami szwankowało. Z dnia na dzień powinno być jednak lepiej i wierzę, że pomimo morderczej zmiany stref czasowych (lot z USA do Chin) zmagania z Jiangmen zaczną z wysokiego „C”, bo potencjał jest naprawdę ogromny. Po drugiej stronie siatki staną co prawda zawsze groźne Turczynki, ale jest to młoda ekipa jeszcze na dorobku, która pomimo bilansu ośmiu wygranych w dziewięciu meczach nie gra wybitnej siatkówki i ma swoje ograniczenia, co ekipy takie jak USA czy Chiny, a w kolejnym tygodniu też Włoszki i może Brazylijki, powinny obnażyć.

MeczTypKursBuk
Polska – Chiny2 (-12,5)1.56Fortuna
USA – Turcja11.65STS

Transmisje na żywo w Internecie: 1) Polska vs Chiny; 2) USA – Turcja.
Prognozy: 6/10, 6/10.

Jesteś fanem siatkówki i szukasz promocji na zmagania w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019? Sprawdź ofertę specjalną jednego z legalnych bukmacherów – cashback 50%!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.