Pierwszy dzień turnieju finałowego Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 kobiet przebiegł bez większych niespodzianek. Najpierw Amerykanki pokonały w czterech setach Polki, a potem w ich ślady poszły Turczynki, które ograły mocno osłabioną drużynę gospodarza. W czwartek do gry wkraczają Brazylijki i Włoszki.

SLNk: Drugi dzień Final Six!
SLNk: Drugi dzień Final Six! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Brazylia

Biało-Czerwone zgodnie z naszymi przewidywaniami przegrały na inaugurację Final Six z Amerykankami w stosunku 1:3, ale w dwóch setach pokazały się z dobrej strony. Mowa o wygranej pierwszej partii (25:21) i przegranej w stosunku 24:26 czwartej odsłonie. W czwartek podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z Brazylią, która nie jest tak mocna jak drużyna USA. W fazie interkontynentalnej tego rywala udało nam się zresztą nawet pokonać (3:2). Jutro powtórki raczej nie należy się spodziewać, bo „Kanarkowe” wskoczył na wyższy poziom, ale przynajmniej jeden set wydaje się jak najbardziej w zasięgu polskich siatkarek. Zwłaszcza, że Brazylia będzie musiała sobie w dalszym ciągu radzić bez atakującej Tandary oraz kilku innych zawodniczek, który mogłyby wnieść jakość na skrzydle czy środku siatki. Natalia, która wraca po kontuzji, również jest bardzo daleka od swojej optymalnej dyspozycji.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Brazylia

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Włochy vs Turcja

Włoszki są w mojej ocenie głównym faworytem do zwycięstwa w Final Six SLN 2019. Pod nieobecność Serbek i przy rezerwowym składzie Chinek zagrozić mogą im tak naprawdę chyba tylko Amerykanki. Oczywiście Turczynki również nie będą łatwym przeciwnikiem, ale jednak obecność Paoli Egonu, która dysponuje niebotycznym zasięgiem (344 cm w ataku), powinna pozwolić Azzurrim pokonać każdego rywala. Zwłaszcza, że będzie miał kto pomagać rewelacyjnej atakującej. Italia wystąpi bowiem w optymalnym składzie. Nie brakuje w nim praktycznie żadnej istotnej siatkarki. Zespół jest idealnie zbilansowany, co powinno być widać podczas tego turnieju. Turcja oczywiście pokazała się z dobrej strony w fazie interkontynentalnej i w pierwszym meczu turnieju finałowego, ale to nie jest jeszcze ten najwyższy, światowy poziom. Kuleje przede wszystkim defensywa, ale i w rozegraniu zdarzają się straszne babole. H2H? Trzy ostatnie mecze o stawkę na korzyść dziewczyn z Półwyspu Apenińskiego.
Transmisja na żywo w Internecie: Włochy vs Turcja

MeczTypKursBuk
Polska – Brazylia3,5+1.75TOTALbet
Włochy – Turcja11.40Fortuna

Prognozy: 6/10, 8/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl