SLNk: Drugi dzień zmagań w Tokio! (Typy i Analizy)

Tym razem pod naszą lupę weźmiemy rywalizację podczas turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet w Tokio. W środę 12 czerwca odbędą się tam spotkania Brazylijek z Tajkami i Japonek z Serbkami. Zaczynamy już o godzinie 8:40 czasu polskiego.

SLNk: Drugi dzień zmagań w Tokio!
SLNk: Drugi dzień zmagań w Tokio!

Brazylia vs Tajlandia

Jedenastą kolejkę zmagań w FIVB Volleyball Nations League rozpoczniemy właśnie pojedynkiem Brazylijek z Tajkami, który powinien zakończyć się mniej więcej po godzinie. Spodziewam się tu w miarę gładkiego zwycięstwa siatkarek z Ameryki Południowej, które po początkowych problemach pomału zaczynają grać na miarę swojego potencjału, co pokazują wysokie wygrane, jeśli chodzi o małe punkty z Amerykankami (+16) i Koreankami (+31) czy nawet ta dzisiejsza z Brazylią (3:1 i +12). Po drugiej stronie siatki stanie ekipa bardzo daleka od swojej optymalnej formy, która co prawda pokonała dziś Serbię 3:0, ale trzeba pamiętać, że Serbki grały w zasadzie trzecią czy może nawet czwartą szóstką, jeżeli weźmiemy pod uwagę chociażby obsadę rozegrania. Wcześniej Azjatki, grając u siebie, dostały tęgie lanie od Turcji (-28). Identyczną różnicą pokonały je też Chinki. Z kolei +22 wykręciły z nimi Polki i Włoszki. Co za tym idzie, typ na Brazylię (-14,5) wydaje się bardzo ciekawą opcją na środowy poranek.

Transmisja na żywo w Internecie: Brazylia vs Tajlandia

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Japonia vs Serbia

Tu sprawa wydaje się jeszcze bardziej oczywista. Japonki, które wciąż walczą o udział w turnieju finałowym Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 zmierzą się z Serbkami, które występują w Tokio w eksperymentalnym składzie. W składzie, z którego prawdopodobnie żadna z dziewczyn nie załapie się do kadry na sierpniowe eliminacje do Igrzysk Olimpijskich w Tokio czy późniejsze Mistrzostwa Europy. Dziś Serbia przegrała do zera ze słabymi Tajkami. Jutro powinno być podobnie. Z tym, że Japonki powinny wykręcić zdecydowanie większą różnicę w małych punktach. Tajlandii udało się jedynie +9. Siatkarki z „Kraju Kwitnącej Wiśni” są jednak zespołem ze zdecydowanie wyższej półki, co pokazały pokonując Turczynki (3:0 i +16) czy Niemki (3:0 i +16). Wygrały też wysoko z Holenderkami „B” (3:0 i +20). Wydaje się, że co najmniej taką różnicą powinny ograć też serbską ekipę, która póki co jest tylko zbieraniną utalentowanych zawodniczek, ale z pewnością jeszcze nie zespołem z prawdziwego zdarzenia.
Transmisja na żywo w Internecie: Japonia vs Serbia

MeczTypKursBuk
Brazylia – Tajlandia1 (-14,5)1.58Fortuna
Japonia – Serbia1 (-15,5)1.48Fortuna

Prognozy: 7/10, 7/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.