SLNk: Holandia versus USA i Rosja kontra Tajlandia w Jekaterynburgu! (Typy i Analizy)

Poza mecze Polek z Dominikaną, który ostatecznie Biało-Czerwone wygrały 3:2 (oba typy weszły), pod lupę wzięliśmy jeszcze dwa środowe spotkania, które zostaną rozegrane podczas turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 w Jekaterynburgu.

SLNk: Holandia versus USA i Rosja kontra Tajlandia w Jekaterynburgu! (Typy i Analizy)
SLNk: Holandia versus USA i Rosja kontra Tajlandia w Jekaterynburgu! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Holandia vs USA

Sytuacja w tej parze wygląda tak, że Oranje końcówkę fazy interkontynentalnej rozgrywek SLN 2019, które w tym sezonie kompletnie olały traktują jako wstępny etap przygotowań do sierpniowych kwalifikacji olimpijskich. To znaczy, że są już w pełnym składzie, ale jeszcze bardzo dalekie od swojej optymalnej formy, bo po prostu szykują ją dopiero na początek sierpnia. W Final Six udziału brać nie będą, więc traktują te kilka meczów czysto szkoleniowo. Jest trochę eksperymentów na pozycjach i szukania nowych rozwiązań taktycznych. Taka forma wystarczyła na Tajki, ale wcześniej mieliśmy straszne męczarnie z przeciętnymi Belgijkami i Niemkami, kończone tie-breakami. Amerykanki zaczęły SLN 2019 trzecią i czwartą szóstką, ale od dwóch-trzech tygodni gra już ekipa, która powalczy o obronę złota w FIVB Volleyball Nations League. Swoją moc zademonstrowały po raz pierwszy przeciwko Polkom (w trzecim i czwartym secie), a potem rozbił Chinki i Rosjanki. Obecnie są w dużo lepszej formie od dzisiejszych rywalek i jeśli Karch Kiraly nie będzie pajacował po bandzie ze składem, to powinny je spokojnie pokonać.
Transmisja na żywo w Internecie: Holandia vs USA

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Rosja vs Tajlandia

W przypadku Rosjanek jest trochę jak z Holandią. Z tym, że tu największe gwiazdy jeszcze wygrzewają się na plażach, co można zobaczyć chociażby na INSTAGRAMie Natalji Gonczarowej 😉 Jednak w porównaniu do samego początku zmagań dołączyło kilka pierwszoplanowych dziewczyn. Przede wszystkim Woronkowa, Parubets i Orłowa. Już z nimi w składzie Sborna wyglądała przyzwoicie podczas zeszłotygodniowego turnieju w Perugii, gdzie napędziła nawet trochę stracha Włoszkom oraz wyraźnie pokonała Koreanki i Bułgarki. Wczoraj Rosjanki nie miały oczywiście startu do Amerykanek, ale na Tajki taka dyspozycja powinna w zupełności wystarczyć. Zwłaszcza, że zagrywka i blok bardzo solidny, a to klucz do rozbicia Azjatek, które nie są w swojej najlepszej formie. Jak dla mnie godzinka z prysznicem, choć seta zawsze mogą zgubić. Niemniej uważam, że przed swoją publiką będą chciały się zrehabilitować za wczorajsze lanie, a lepszej okazji niż dzisiaj już nie będzie. Wczoraj Tajki były gorsze od Holandii o aż 21 punktów.
Transmisja na żywo w Internecie: Rosja vs Tajlandia

MeczTypKursBuk
Holandia – USA21.45Fortuna
Rosja – Tajlandia1 (-10,5)1.56Fortuna

Prognozy: 7/10, 6/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.