SLNk: Polki z Belgijkami, Chinki z Holandią (Typy i analizy)

W środę 5 czerwca czeka nas już ósma kolejka fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Pod naszą lupę wzięliśmy spotkania Polski z Belgią i Chin z Holandią.

SLNk: Polki z Belgijkami, Chinki z Holandią (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNk: Polki z Belgijkami, Chinki z Holandią (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Belgia

Polsko-belgijska konfrontacja odbędzie się w Kortijk, a więc na terenie rywala, ale to Biało-Czerwone są jej faworytem. Pomimo wtorkowej porażki 0:3 z Serbkami, która przerwała serię pięciu kolejnych zwycięstw Jacka Nawrockiego. Czego zabrakło? Przede wszystkim ognia na siatce, co uniemożliwiło pokonanie Serbek, które w Belgii występują drugim garniturem. Podobnie jak Rosjanki, które przegrały wczoraj również do zera z drużyną gospodarza. Czy wobec tego aby na pewno to Polki są faworytkami bezpośredniego starcia z Belgijkami? Moim zdaniem jak najbardziej, a sukces powinna nam zapewnić trudna zagrywka, która przekłada się potem na skuteczny blok. Prawdę mówiąc nie mam większych obaw co do postawy Malwiny Smarzek i jej koleżanek w dzisiejszym spotkaniu. Udało się już ograć zdecydowanie lepsze ekipy podczas SLNk. Choć trzeba pamiętać, że to tylko sport i wszystko może się wydarzyć, a tzw. pewniaki nie istnieją.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Belgia

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chiny vs Holandia

Tutaj sprawa wydaje się być jeszcze prostsza, bo czeka nas starcie faworytek do sięgnięcia po zwycięstwa w całej tegorocznej edycji FIVB Volleyball Nations League 2019 z autsajderem, który gra drugim, a momentami nawet trzecim garniturem. Tym faworytem są oczywiście aktualne wicemistrzynie świata Chinki. Holenderki skazywane są na pożarcie, ale nie może być inaczej skoro brakuje przynajmniej dziewięciu wiodących i najbardziej doświadczonych zawodniczek. Drużyna gospodarza w optymalnym zestawieniu i w niezłej formie. Z rywalkami pokroju Oranje potrafiły wykręcić równicę 25+ w małych punktach. Z Belgią +25, z Tajkami +28 i z Koreą +31. Dziś powinno być podobnie. Zwłaszcza, że wczoraj Holenderki dostały lanie od Włoszek bez Egonu, Bosetti czy Danesi (1:3 i -24).
Transmisja na żywo w Internecie: Chiny vs Holandia

MeczTypKursBuk
Polska – Belgia11.43eTOTO
Chiny – Holandia1 (-21,5)1.90STS

Prognozy: 7/10; 6/10.

Przypominamy, że legalny bukmacher online eTOTO przygotował ofertę specjalną na rozgrywki tegorocznej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet i mężczyzn. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły Cashback SLN 2019!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.