Trzeci dzień rywalizacji w Siatkarskie Lidze Narodów zapowiada się szalenie interesująco. Najciekawiej powinno być w Belgradzie, gdzie Serbki zmierzą się z Turczynkami, ale emocji nie powinno też zabraknąć w Opolu, gdzie Polki powalczą z Tajkami.

SLNk: Polki z Tajkami, Serbki podejmują Turczynki!
SLNk: Polki z Tajkami, Serbki podejmują Turczynki! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Serbia vs Turcja

Co prawda za Zoranem Terziciem trudno nadążyć i do końca przewidzieć skład, jaki pośle do boju, ale logika podpowiada, że jeśli w pierwszym meczu przeciwko Holandii (3:0) wystawił podstawową szóstkę, a rezerwową wczoraj przeciwko Korei Południowej (3:1), to dziś ponownie postawi na mocniejsze zestawienie. Zwłaszcza, że Serbki grają przecież u siebie, a Turcja jest najmocniejszym spośród rywali w pierwszym tygodniu. Z Bosković, Mihajlović, Veljković i Busą, czyli czterema aktualnymi mistrzyniami świata powinno się udać ograć podopieczne Giovanniego Guidettiego, które w Belgradzie zameldowały się składem dalece odbiegającym od tego najmocniejszego. W dwóch pierwszych spotkaniach oraz wcześniej, czyli podczas Montreux Volley Masters, ich dyspozycja nie wskazywała na to, że będą w stanie pokonać serbską drużynę narodową i to na wyjeździe.
Transmisja na żywo w Internecie: Serbia vs Turcja

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Polska vs Tajlandia

Biało-Czerwone po niespodziewanej porażce z grającymi w rezerwowym składzie Włoszkami wzięli się solidnie do roboty i pokonały w środę Niemki, choć również nie bez trudu. Spotkanie z zachodnimi sąsiadkami było trudniejsze niż w Montreux i podobnego scenariusza można spodziewać się również dzisiaj przeciwko Tajkom, z którymi w Szwajcarii udało się wygrać bez straty seta. Azjatki co prawda słabo wypadły w konfrontacji z Italią, ale swoją nieustępliwością potrafią napsuć krwi każdemu i trzeba na to uważać. Niemniej jednak podopieczne Jacka Nawrockiego na dziś są zespołem o większym potencjalnie i w zdecydowanie lepszej formie, więc powinny zapewnić sobie drugie zwycięstwo w rozgrywkach i to za komplet punktów.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Tajlandia

MeczTypKursBuk
Polska – Tajlandia11.40Fortuna
Serbia – Turcja11.35STS

Prognozy: 8/10; 8/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl