SLNk: Polska kontra Serbia na początek trzeciego tygodnia zmagań (Typ i Analiza)

Tym razem Biało-Czerwone rywalizować będą w belgijskim Kortijk, gdzie zmierzą się z Serbkami, Rosjankami i oczywiście drużyną gospodarza. Na pierwszy ogień wicemistrzynie świata. Początek wtorkowego meczu już o godzinie 17:15.

SLNk: Polska kontra Serbia na początek trzeciego tygodnia zmagań! (Fot.: FIVB)

Polska vs Serbia

Po sześciu kolejkach Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 reprezentacja Polski zajmuje czwartą pozycję w szesnastozespołowej stawce z bilansem pięciu wygranych i jednej porażki, dzięki czemu ma spore szanse na awans do Final Six.

Jednak by do tego doszło polskie siatkarki muszą wygrywać takie mecze jak dzisiaj. Taki, czyli spotkania z wyżej notowanymi ekipami, które odpuszczają „Światówkę”, grając w niej mocno rezerwowym składem.

Tak będzie dziś z Serbkami, które ponownie przystąpią do rywalizacji bez swoich największych gwiazd, czyli m.in. Ognjenović, Bosković, Mihajlović, Rasić, Veljković, Milenković czy Popović. Jeszcze parę można by wymienić.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Serbki dziewczynkami do bicia nie będą, bo nazwiska takie jak Bjelica, Blagojević, Busa, Mirković czy Savić – wszystkie znane z polskich parkietów – pewną jakość gwarantują. Niemniej taka Serbia jest jak najbardziej do ogrania.

Z tego też powodu typuję wygraną podopiecznych Jacka Nawrockiego, który w tegorocznej edycji SLNk, w analogicznej sytuacji, pokonywały już m.in. Brazylijki czy walczył jak równy z równym z Włoszkami.

MeczTypKursBuk
Polska – Serbia11.65STS

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Serbia
Prognoza: 6/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.