SLNm: Biało-Czerwoni już dziś mogą zapewnić sobie Final Six! (Typy i Analiza)

Podopieczni Vitala Heynena w swoim przedostatnim spotkaniu fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 zagrają w Lipsku z Niemcami. Przy naszym zwycięstwie oraz jednoczesnych porażkach Włochów i Kanadyjczyków już w niedzielę rano będziemy mogli świętować awans do turnieju finałowego.

SLNm: Biało-Czerwoni już dziś mogą zapewnić sobie Final Six! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Biało-Czerwoni już dziś mogą zapewnić sobie Final Six! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska – Niemcy

Odnosząc się do piątkowych spotkań obu drużyn, lepsze wrażenie wywarli na mnie Polacy, ale nie na tyle dobre, żeby grać na ich wygraną w stosunku 3:0. W końcu z Japonią zgubiliśmy jednego seta, w trzeciego wygraliśmy dopiero po grze na przewagi. W składzie doszło po raz kolejny do rotacji. Nasi najlepsi gracze, z wyjątkiem Mateusza Bieńka, teraz odpoczywają i to siłą rzeczy musi odbijać się na jakości gry w sposób negatywny. Niemniej jednak nawet trzecim garniturem jesteśmy w stanie, a nawet powinniśmy ograć Niemców, którzy co prawda dysponować będą atutem własnego boiska, ale są jeszcze dalej od optymalnej formy niż my, co pokazała potyczka z Portugalią, wygrana w czterech setach, ale w strasznych bólach, nie licząc partii wygranej 25:10. Widzę tu wygraną Biało-Czerwonych w stosunku 3:1/3:2 i po zdecydowanie bardziej zaciętej walce niż w meczu towarzyskim, który inaugurował bieżący sezon reprezentacyjny.

MeczTypKursBuk
Polska – Niemcy3,5+1.55TOTALbet
Polska – Niemcy11.32Fortuna

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Niemcy
Prognozy: 7/10, 8/10.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Siatkarskie promo

Przypominamy, że w weekend 29-30 czerwca będzie można skorzystać z aż trzech promocji bukmacherskich na rozgrywki Siatkarskiej Ligi Narodów 2019:

Pierwsza z wymienionych powyżej ofert specjalnych obowiązywać będzie także podczas dwóch kolejnych tygodni rywalizacji, również siatkarek, które swój turniej finałowy rozegrają w dniach 3-7 lipca. Panowie 10-14 lipca.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.