SLNm: Biało-Czerwoni kontra Plavi! (Typy i Analiza)

Drugiego dnia czwartego tygodnia zmagań w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019 reprezentację Polski czeka pojedynek z Serbami. Mecz ten zostanie rozegrany w Mediolanie, a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00.

SLNm: Biało-Czerwoni kontra Plavi (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Biało-Czerwoni kontra Plavi (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Serbia

W dniu wczorajszym Biało-Czerwoni wygrali 3:2 z Argentyną, choć tak naprawdę powinny zamknąć mecz w trzech setach, bo prowadzili już 2:0 i aż 22:17 w trzeciej partii. Chwila zapomnienia i już graliśmy tie-break, a w którym musieliśmy odrabiać czteropunktową stratę (4:8), co się ostatecznie udało. Przede wszystkim dzięki fenomenalnej zagrywce Bartosza Kwolka przy piłkach meczowych dla Albicelestes. Serbowie nie mają powodów do zadowolenia, bo ulegli łatwo drużynie gospodarza, Włochom (0:3). Tak naprawdę trudno się temu dziwić. Plavi olali tegoroczną edycję Volleyball Nations League 2019. Na turniej w Mediolanie wrócił co prawda Srecko Lisinac, a tydzień wcześniej m.in. rozgrywający Nikola Jovović czy drugi atakujący Drażen Luburić, ale w dalszym ciągu ten skład jest bardzo daleki od optymalnego. Nasz niby też, ale nie ma drugiej nacji o tak szerokim i wyrównanym zapleczu pierwszej szóstki jak Polska właśnie. Gdyby Serbia pojawiła się w Italii z konkretnymi przyjmującymi, to może miałbym wątpliwości, czy damy radę, ale pod nieobecność Urosa Kovacevicia, Marko Ivovicia czy nawet Milana Katicia ta formacja bardzo kuleje. W związku z tym myślę, że wygramy ten pojedynek. Nie bez walki, ale koniec końców powinniśmy być górą. Z drugiej strony, jakiegoś seta pewnie też zgubimy, bo robimy to notorycznie. Takie są skutki ciągły rotacji.

MeczTypKursBuk
Polska – Serbia3,5+1.57TOTALbet
Polska – Serbia 11.35Fortuna

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Serbia
Prognozy: 7/10, 8/10.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

W ten weekend fani siatkówki mają możliwość skorzystania z przynajmniej dwóch promocji na Ligę Narodów 2019. O cashbacku u bukmachera eTOTO pisaliśmy na tym blogu już wielokrotnie. Informację na temat tego promo można znaleźć też na Blogu o Zakładach Bukmacherskich. Drugą z nich jest freebet od TOTALbet, którego wysokość uzależniona jest od liczby punktów zdobytych przez Olka Śliwkę. Szczegóły akcji „Freebet za każdy punkt” opisaliśmy w osobnej notce.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.