SLNm: Brazylia na drodze Biało-Czerwonych! (Typ i Analiza)

Na zakończenie pierwszego tygodnia zmagań Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 reprezentacja Polski podejmie w katowickim „Spodku” drużynę narodową Brazylii. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 17:30.

SLNm: Brazylia na drodze Biało-Czerwonych! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Brazylia

Pojedynek dwóch dotychczas niepokonanych ekip wyłoni nam zwycięzcę turnieju w katowickim „Spodku”, którym polscy siatkarze zainaugurowali zmagania w tegorocznej edycji „Światówki”. Rywalem Brazylia, która musi sobie radzić bez rozgrywających Bruno i Williama oraz przyjmującego Mauricio, ale reszta gwiazd jest już do dyspozycji sztabu szkoleniowego. W tym gronie jest Kubańczyk Leal, który jest jednak mocno pod formą. Generalnie jeszcze wszystkie ekipy mocno falują i dlatego mało jest trzysetówek nawet w potyczkach Dawida z Goliatem. Z tego też powodu uważam, że nie ma dziś sensu grać na „Kanarkowych” po niskim kursie. Lepiej po wyższych spróbować overy. Biało-Czerwoni wygrywali swoje mecze 3:1 i 3:2, a Brazylijczycy 3:0 i 3:2, ale w tym pierwszym meczu każdą z wygranych partii równie dobrze mogli przegrać.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Brazylia

MeczTypKursBuk
Polska – Brazylia3,5+1.51Etoto
Polska – Brazylia 179,5+1.64Fortuna

Transmisja na żywo w Internecie: Serbia vs Francja
Prognozy: 7/10; 6/10.

Darmowy zakład w Etoto

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.