SLNm: Drugi dzień rywalizacji (Typy i Analizy)

W drugim dniu zmagań w tegorocznej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów czeka nas szereg interesujących spotkań. Wśród nich m.in. potyczki Polski ze Stanami Zjednoczonymi i Serbii z Francją, które wzięliśmy dziś pod lupę.

Drugi dzień rywalizacji
Drugi dzień rywalizacji

Polska vs USA

Biało-Czerwoni zmagania w katowickim „Spodku” zainaugurowali od wygranej 3:1 z Australią po całkiem niezłym meczu, o czym świądczą sety wygrane do 14 i 15. Były też jednak słabsze momenty, a jeden z nich doprowadził nawet do przegrania seta po grze na przewagi (24:26). Tak czy inaczej cenny komplet punktów ze zdecydowanie niżej notowany. Dziś poprzeczka będzie zawieszona znacznie wyżej, choć trzeba pamiętać, że Amerykanie zagrają bez Andersona. Christensona, Holta czy Russella. Niemniej i bez największych swoich gwiazd potrafiła grać siatkówkę na dobrym poziomie, o czym wczoraj przekonali się Brazylijczycy, którzy co prawda wygrali 3:0, ale długimi momentami bardzo się męczyli. Przypuszczam, że dziś obraz spotkania będzie podobny, ale tym razem „Jankesi” seta już powinni ugrać. Minimum.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs USA

Darmowy zakład forBET

Serbia vs Francja

Serbowie również zaczynają zmagania w SLN 2019 u siebie, ale ciężko im będzie o jakiekolwiek punkty. Grają bowiem składem, w którym znalazło się tylko czterech zawodników, którzy występowali w zeszłorocznym Final Six. Brakuje takich gwiazd jak chociażby Atanasijević, Kovacević, Jovović, Lisinac, Podrasnacin czy Ivović. Z wyjściowego składu pojawił się tylko libero Neven Majstrović. Efekt? Straszne lanie na dzień dobry od Japończyków – 17:25, 12:25, 26:24 i 17:25. Absolutna miazga. Francuzi muszą sobie radzić bez czterech wspaniałych – Toniuttiego, N’Gapetha, Boyera i Le Roux – ale ich zmiennicy to zawodnicy z wysokiej półki, co udowodnili wczoraj, pokonując 3:1 Rosjan, którzy wystąpili bez weteranów, ale w bardzo solidnym zestawieniu. Wobec tego wszystkiego, spodziewam się bardzo łatwej wygranej „Trójkolorowych”.
Transmisja na żywo w Internecie: Serbia vs Francja

MeczTypKursBuk
Polska – USA3,5+1.62TOTALbet
Serbia – Francja2 (-13,5)1.66forBET

Prognozy: 7/10; 7/10.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...