SLNm: Grają też Brazylijczycy i Francuzi (Typy i Analizy)

Poza spotkaniem Polski z Rosją, które już się rozpoczęło, w piątek czekają nas jeszcze inne ciekawe potyczki. Pod naszą typerską lupę wzięliśmy dwa: Brazylijczyków z Serbami oraz Francuzów z Niemcami.

SLNm: Grają też Brazylijczycy, Amerykanie i Francuzi. (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Grają też Brazylijczycy, Amerykanie i Francuzi. (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Brazylia vs Serbia

Brazylijczycy przewodzą tabeli fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to dzisiaj zmienić, bo ich rywalem będą Serbowie, którzy w dalszym ciągu będą grali bez swoich największych gwiazd. Do składu wracają co prawda Jovović czy Luburić, ale wciąż będzie brakowało m.in. Atanasijevicia, Kovacevicia, Lisinaca, Ivovicia czy Podrascanina. Wobec tego „Kanarkowi” powinni łatwo wygrać. Zwłaszcza, że do dyspozycji selekcjonera reprezentacji „Kraju Kawy” będzie już podstawowy rozgrywający, Bruno Rezende. Będą też oczywiście Wallace, Leal, Lucarelli, Lucas i wszystkie inne ważne ogniwa, która doprowadziły do szcześciu kolejnych wygranych.
Transmisja na żywo w Internecie: Brazylia vs Serbia

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Francja vs Niemcy

Podobnie wygląda sprawa w przypadku pojedynku Francja – Niemcy. Z tą różnicą, że turniej nie odbędzie się na neutralnym terenie tylko we francuskim Cannes, co jest dodatkowym handicapem dla „Trójkolorowych”. Do tego w ich szeregi wracają największe gwiazdy z Benjaminem Toniuttim, Earvinem N’Gapethem czy Kevinem Le Roux. Nawet bez nich podopieczni Laurenta Tillie byliby faworytem, bo spisywali się całkiem przyzwoicie we wcześniejszych pojedynkach, przegrywając jedynie z Bułgarami (2:3), ale to efekt rotacji w składzie, a nie słabej formy. Zdarza się na tak wczesnym etapie.
Transmisja na żywo w Internecie: Francja vs Niemcy

MeczTypKursBuk
Brazylia – Serbia1 (-15,5)1.50Fortuna
Francja – Niemcy1 (-10,5)1.50Fortuna

Prognozy: 7/10; 7/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

SuperFinały siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie!

W ostatnich dniach lutego Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) podjęła decyzję w sprawie organizatora tegorocznych SuperFinałów rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, które zostaną...

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...