SLNm: Po Francuzach czas na Bułgarów (Typ i Analiza)

Odmieniona przez Vitala Heynena reprezentacja Polski przegrała w piątek z Francją (1:3) w swoim pierwszym meczu podczas turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów w Ningbo. Szansa na rehabilitację już w sobotę od godziny 10:00 czasu polskiego, kiedy to zmierzymy się z Bułgarami.

SLNm: Po Francuzach czas na Bułgarów
SLNm: Po Francuzach czas na Bułgarów (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Bułgaria

Przypominamy, że Biało-Czerwoni w chińskim Ningbo grają w mocno zmienionym składzie w porównaniu do tego, jaki mogliśmy oglądać przed tygodniem w katowickim „Spodku”. Brakuje między innymi Michała Kubiaka, Grzegorza Łomacza, Artura Szalpuka, Jakuba Kochanowskiego czy Aleksandra Śliwki. Pomimo takich ubytków Polacy zaprezentowali się z niezłej strony w konfrontacji z Francuzami, którą co prawda przegrali za zero punktów, ale w trzech pierwszych setach szło dosłownie na noże i partie te kończyły się różnicą dwóch oczek. Naszym zabrakło przede wszystkim doświadczenie. W starciu z Bułgarami, którzy zostali zlani przez Chińczyków (0:3) nie powinno być to aż tak widoczne. Zwłaszcza, że jutro powinni zacząć Drzyzga, Muzaj, Nowakowski, Bieniek, Kwolek, Bednorz i Zatorski. Bułgarzy niezmiennie grają prymitywną, siłową siatkówkę, z którą powinniśmy sobie jako lepiej poukładany zespół poradzić.

MeczTypKursBuk
Polska – Bułgaria11.30Fortuna

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Bułgaria
Prognozy: 8/10.

Tradycyjnie przypominamy, że legalny bukmacher online eTOTO przygotował w czerwcu dla fanów siatkówki ofertę specjalną na zmagania w FIVB Volleyball Nations League 2019 (kobiet i mężczyzn). Mowa o zwrocie 50% stawki do maksimum 100 PLN za pierwszym przegrany zakład na SLN 2019 w danym tygodniu tygodniu. Więcej na temat tej promocji można przeczytać m.in. na Blogu o Zakładach Bukmacherskich.

20 PLN od Fortuny

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.