Już w piątek 21 czerwca siatkarze rozpoczną czwarty tydzień rywalizacji w fazie interkontynentalnej FIVB Volleyball Nations League 2019. Biało-Czerwoni zagrają w Mediolanie, gdzie o godzinie 17:00 zmierzą się z Albicelestes.

SLNm: Polska kontra Argentyna na początek czwartego tygodnia! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Polska kontra Argentyna na początek czwartego tygodnia! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Argentyna

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji, przynajmniej w ocenie bukmacherów, są Biało-Czerwoni, ale moim zdaniem kursy są nieco przesadzone. Argentyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony podczas turnieju w Cannes, gdzie pokonała Francuzów (3:1) i Niemców (3:2) oraz urwała seta Amerykanom (1:3). W sumie ich bilans to cztery zwycięstwa i pięć porażek, ale tylko jedna w stosunku 0:3, niespodziewanie z Japonią. Nasz bilans jest nieco lepszy (pięć wygranych i cztery porażki), ale również gramy w kratkę. W trzech setach kończyła się tylko nasza konfrontacja z Chinami (3:0). Pozostałe rozstrzygały się na dłuższym dystansie. Brak stabilnej formy wynika z ciągłych rotacji w składzie, których nie zabraknie i tym razem. Wobec tego trudno spodziewać się jakiejś wybitnej formy i zgrania. Wydaje się więc, że zakład na over setowy jest jak najbardziej zasadny. Zwłaszcza, że Albicelestes aż tak nie rotują, a w ich składzie znajdują się praktycznie wszystkie największe gwiazdy.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

MeczTypKursBuk
Polska – Argentyna3,5+1.47STS

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Argentyna
Prognozy: 8/10.

Darmowy zakład w Etoto

Przypominamy też, że do końca rozgrywek Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 (kobiet i mężczyzn) legalny bukmacher online eTOTO oferuje swoim graczom specjalną promocję. W jej ramach można otrzymać zwrot stawki (50%) do maksimum 100 PLN za pierwszy przegrany zakład w każdym tygodniu trwania rozgrywek, o ile kupon składał się wyłącznie z typów na FIVB Volleyball Nations League 2019. Więcej na temat siatkarskiego promo możesz przeczytać m.in. na Blogu o Zakładach Bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl