SLNm: Polska kontra Francja na początek drugiego weekendu (Typy i Analiza)

W piątek 7 czerwca startuje drugi weekend Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. Biało-Czerwoni rywalizować będą w chińskim Ningbo, gdzie w pierwszym meczu zmierzą się z Francuzami. Początek już o godzinie 10:00 czasu polskiego.

SLNm: Polska kontra Francja na początek drugiego weekendu (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Polska kontra Francja na początek drugiego weekendu (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Francja

Żaden z zespołów do piątkowej konfrontacji nie przystąpi w optymalnym zestawieniu. W zdecydowanie gorszej sytuacji będą jednak Biało-Czerwoni. Vital Heynen podczas tego tygodnia zmagań nie będzie bowiem korzystał z usług Grzegorza Łomacza, Dawida Konarskiego, Jakuba Kochanowskiego, Michała Kubiaka, Artura Szalpuka czy Aleksandra Śliwki, nie wspominając o nieobecnych również w Katowicach, kontuzjowanym Bartoszu Kurku i Wilfredo Leonie, który wciąż odbywa karencję po zmianie federacji. Jak na tym tle wypadają Francuzi? Z podstawowych graczy zabraknie jedynie Benjamina Toniuttiego, Earvina N’Gapetha i Kevina Le Roux. Wraca z kolei Stephen Boyer. „Trójkolorowi” wygrali wszystkie trzy dotychczasowe mecze (Serbia, Japonia, Rosja), inkasując komplet punktów. My mamy pięć oczek za zwycięstwa nad USA (3:2) i Australią (3:1). Przegraliśmy tylko z Brazylią (1:3). Przy takiej rewolucji w naszym składzie trudno oczekiwać dobrej siatkówki, więc myślę, że to Francuzi wyjdą zwycięsko z bezpośredniej konfrontacji na tym etapie sezonu, bo są najzwyczajniej w świecie obecnie lepiej poukładaną ekipą. U nas może być w tym tygodniu spory problem zwłaszcza z przyjęciem (Bednorz, Kwolek, Fornal, Łukasik), co mający trudną i urozmaiconą zagrywkę rywale powinni być w stanie wykorzystać.

MeczTypKursBuk
Polska – Francja21.45STS
Polska – Francja3,5+1.50eTOTO

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Francja
Prognozy: 7/10; 6/10.

Darmowy zakład w Etoto

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że legalny bukmacher online eTOTO przygotował dla fanów siatkówki specjalną promocję na rozgrywki Siatkarskiej Ligi Narodów 2019, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Mowa o cashbacku 50% do 100 PLN za pierwszym przegrany kupon w tygodniu. Więcej na temat tego promo możesz przeczytać m.in. na Blogu o Zakładach Bukmacherskich.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.