SLNm: Polska kontra Iran, Francja zagra z Argentyną (Typy i Analizy)

Sobota 15 czerwca to drugi dzień trzeciego weekendu zmagań w tegorocznej edycji FIVB Volleyball Nations League. Pod lupę dziś wzięliśmy dwa pojedynki, Polaków z Persami i Francuzów z Argentyńczykami.

SLNm: Polska kontra Iran, Francja zagra z Argentyną! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Polska kontra Iran, Francja zagra z Argentyną! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Iran

Po piątkowej porażce z Rosją (1:3) dziś Biało-Czerwonych czeka jeszcze trudniejsze zadanie. Przyjdzie im się bowiem zmierzyć z drużyną narodową Iranu, która nie tylko jest liderem Siatkarskiej Ligi Narodów 2019, ale też zagra u siebie, przed fanatyczną publicznością, której doping pozwala wznieść się na wyżyny umiejętności. Czy wobec tego reprezentacja Polski grająca w eksperymentalnym składzie ma jakiekolwiek szanse? Moim zdaniem na zwycięstwo niewielkie, ale wydaje mi się, że będziemy mieli swoje szanse i przynajmniej jedną z nich wykorzystamy. Miała je wczoraj przeciwko Persom Kanada, mieli wcześniej też inni rywale. Podopieczni Vitala Heynena grają różnie, ale w każdym meczu wygrywali przynajmniej jedną partię i wierzę, że dziś będzie podobnie.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Iran

Darmowy zakład w Etoto

Francja vs Argentyna

W Cannes czeka nas bardzie ciekawa potyczka Francuzów z Argentyńczykami. Obie ekipy grają w składach zbliżonych do optymalnych i opierają swoją grę przede wszystkim na wybornej technice. To zapowiada nam kawał emocjonującego widowiska. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są oczywiście „Trójkolorowi”, ale już wczoraj Niemcy pokazali, że wracające do gry po urlopach największe gwiazdy francuskiej siatkówki nie są jeszcze w najlepszej formie. Wydaje mi się, że Albicelestes będą w stanie urwać tę jedną partię, choć w końcowym rozrachunku będą pewnie na sporym minusie. Generalnie spodziewam się powtórki z wczoraj, kiedy Francja pokonała Niemcy (3:1 i +14), a Argentyna przegrała z USA (1:3 i -9).
Transmisja na żywo w Internecie: Francja vs Argentyna

MeczTypKursBuk
Polska – Iran3,5+1.66eTOTO
Francja – Argentyna3,5+1.80Fortuna

Prognozy: 7/10; 7/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.