SLNm: Polska kontra Italia w kluczowym meczu o Final Six! (Typy i Analiza)

Niedziela 23 czerwca to ostatni dzień zmagań podczas turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów w Mediolanie. O godzinie 20:00 na parkiet wyjdą reprezentacje Polski i Włoch, a wynik tej konfrontacji może okazać się kluczowy w rywalizacji o udział w turnieju finałowym rozgrywek.

SLNm: Polska kontra Italia w kluczowym meczu o Final Six! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Polska kontra Italia w kluczowym meczu o Final Six! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska – Włochy

Na cztery kolejki przed zakończeniem fazy interkontynentalnej FIVB Volleyball Nations League 2019 Polska zajmuje szóste miejsce z siedmioma zwycięstwami i 19 punktami na koncie. Nasi dzisiejsi rywale wygrali o jeden raz więcej, ale mają aż pięć oczek przewagi. Na szczęście w pierwszej kolejności liczą się zwycięstwa, co oznacza, że już dziś mamy szansę zrównać się z ekipą Azzurrich i z Francuzami, których czeka bardzo trudny pojedynek z Iranem. Tak czy inaczej podopieczni Vitala Heynena muszą dziś wygrać, jeśli chcą jeszcze marzyć o turnieju finałowym. Czy stać nas na to? Z całą pewnością. Łatwe to nie będzie, ale skoro udało się to wczoraj Albicelestes to nie powinniśmy mieć żadnych kompleksów. Zwłaszcza, że Argentynę i Serbię ograliśmy po tie-breakach, a Italia podobnie jak my występuje w SLN 2019 bez swoich największych gwiazd – Zajcewa czy Junatoreny, a Nelli nabawił się kontuzji. Sprawa jest więc jak najbardziej otwarta. Alternatywą dla zakładu na wygraną Biało-Czerwonych może być typ na over setowy, bo nic nie wskazuje na to, żeby dzisiejsza konfrontacja miała skończyć się w trzech setach.

MeczTypKursBuk
Polska – Włochy3,5+1.42TOTALbet
Polska – Włochy12.20Fortuna

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Włochy
Prognozy: 8/10, 6/10.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

Siatkarskie promo

Przypominamy, że wciąż aktywne są dwie promocje bukmacherskie na zmagania w Siatkarskiej Lidze Narodów, o których szczegółowo pisaliśmy na blogu w osobnych notkach:

Pierwsza z nich potrwa do zakończenia tegorocznej edycji FIVB Volleyball Nations League (kobiet i mężczyzn), a druga kończy się już dzisiaj.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.