SLNm: Polska kontra Rosja na inaugurację trzeciego weekendu! (Typy i Analiza)

W piątek 14 czerwca rozpocznie się trzeci tydzień fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. Otworzy go konfrontacja Polaków z Rosjanami, do której dojdzie w irańskiej Urmii już o godzinie 13:00 czasu polskiego.

SLNm: Polska kontra Rosja na inaugurację trzeciego weekendu (Fot.: FIVB/volleyball.world)
SLNm: Polska kontra Rosja na inaugurację trzeciego weekendu (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Rosja

Przed Biało-Czerwonymi bardzo trudne zadanie, bo Rosjanie znajdują się w coraz lepszej formie, co pokazali w miniony weekend pokonując bez straty seta reprezentacje Portugalii, Włoch i Stanów Zjednoczonych. Wcześniej ograli też Japonię i Serbię. Przegrali jedynie z Francją na inaugurację. W kadrze Sbornej nie ma najbardziej doświadczonych zawodników, głównie Zenita Kzań, ale i tak siła tej drużyny jest wielka. Oparta jest ona na złotym zespole z rocznika 1995, który nie miał sobie równych na świecie. Wołkow, Kliuka, Połetajew, Własow i jeszcze kilku innych przeszli ze sobą prze wszystkie szczeble juniora, co teraz procentuje. U nas o zgraniu nie ma mowy, bo szkoleniowiec mocno rotuje składem. Przed turniejem w Urmii dokonał aż ośmiu zmian! Z czego aż czterech zawodników zadebiutuje w tegorocznej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów. Wobec tego o dobry wynik będzie piekielnie trudno.

MeczTypKursBuk
Polska – Rosja21.32STS

Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Rosja
Prognozy: 8/10.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że legalny bukmacher online eTOTO z okazji tegorocznej edycji FIVB Volleyball Nations League (kobiet i mężczyzn) przygotował specjalną promocję. Mowa o zwrocie 50% stawki do maksimum 100 PLN za pierwszym przegrany kupon w każdym tygodniu imprezy, o ile ten składał się będzie wyłącznie z typów na SLN 2019. Więcej na temat siatkarskiej promocji możesz przeczytać m.in. na Blogu o Zakładach Bukmacherskich.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.