Sobota na parkietach PlusLigi (Typy i Analizy)

Niesamowicie ciekawie zapowiadają nam się trzy sobotnie spotkania PlusLigi, w których dojdzie do bezpośrednich pojedynków drużyn, które wciąż walczą o udział w play-off lub też drugie miejsce po rundzie zasadniczej, które gwarantuje bezpośredni awans do półfinałów rozgrywek.

Sobota na parkietach PlusLigi
Sobota na parkietach PlusLigi

Cerrad Czarni Radom vs PGE Skra Bełchatów

Startujemy o 14:45 potyczką radomian z bełchatowianami, czyli zespołów z miejsc cztery i siedem.W normalnych okolicznościach żółto-czarni byliby zdecydowanym faworytem tej konfrontacji i kurs byłby z pewnością dużo niższy. Ich problem polega jednak na tym, że wciąż mają problemy kadrowe. Wciąż do formy po kontuzjach nie doszli Mariusz Wlazły i Artur Szalpuk, a Jakub Kochanowski borykał się w tygodniu z kontuzją. Pomimo takich braków i gry z jednym nominalnym środkowym udało się awansować do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów CEV. Czy uda się także pokonać Cerrad Czarnych i przybliżyć do 1/4 finału PlusLigi? Łatwo o to nie będzie, ale raczej PGE Skra da radę. Choć na trzy sety się nie zanosi.
Prognozy: 8/10 i 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Cerrad Czarni Radom vs PGE Skra Bełchatów

Freebet od bukmacher forBET, KOD: BETONLINE

ONICO Warszawa vs Trefl Gdańsk

Kolejna dawka emocji czeka nas o godziny 17:30, kiedy to walczące o drugą pozycję ONICO podejmie marzący wciąż o play-offach Trefl. Nie wydaje mi się jednak, żeby przyjezdni byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z faworytem. Mają jednak zbyt wiele słabych punktów w zespole. Ze szczególnym uwzględnieniem lewego skrzydła, które jest absolutnie kluczowe. Są też za bardzo uzależnieni od dyspozycji Macieja Muzaja. Dużo bardziej niż stołeczna ekipa od Bartosza Kurka, który jest graczem z jeszcze wyższej półki. Zwycięstwo podopiecznych Stephane Antigi za komplet punktów wydaje się tutaj najbardziej prawdopodobnym.
Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: ONICO Warszawa vs Trefl Gdańsk

Asseco Resovia Rzeszów vs Jastrzębski Węgiel

Truskawką na sobotnim, plusligowym torcie będzie ligowy klasyk, a więc starcie rzeszowian z jastrzębianami. Pierwsi po serii kilku wygranych, pomimo wpadki w potyczce z Olsztynem (0:3), uwierzyli w awans do play-off. Drudzy mają na wyciągnięcie ręki drugą pozycję. Przegrywający dziś może stracić szansę na zrealizowanie swojego celu na rundę zasadniczą, więc można spodziewać się zaciętej walki. Przy obecnych kursach wydaje się, że całkiem nieźle wygląda zakład na to, że goście wywiozą przynajmniej jeden punkt.
Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Asseco Resovia Rzeszów vs Jastrzębski Węgiel

MeczTypKursBukmacher
Czarni – Skra3,5+1.42LvBET
Czarni – Skra21.54Etoto
ONICO – Trefl1 (-1,5)1.40STS
Rzeszów – JW2 (+1,5)1.40forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.