Sobota z Ligą Siatkówki Kobiet! (Typy i analizy)

W sobotę 18 stycznia odbędą się aż cztery spotkania 14 kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020. Każde z nich ma zdecydowanego faworyta, z czego postaramy się skorzystać.

Sobota z Ligą Siatkówki Kobiet! (Fot.: FIVB)

Grot Budowlani Łódź vs Wisła Warszawa

Jeszcze wczoraj nie wiadomo było, czy do tego pojedynku w ogóle dojdzie. Wisła Warszawa boryka się bowiem ze sporymi problemami natury finansowo-organizacyjnej i wielce prawdopodobne jest to, że nie dokończy bieżących rozgrywek.

W ostatnim czasie z zespołu odeszły trzy zawodniczki – Katarzyna Olczyk, Nikolle Correa i Aleksandra Lipska, które nie zgodziły się na obniżenie kontraktów o 30%, więc doszło do rozstania za porozumieniem stron. W składzie nie ma również brazylijskiej atakującej, Joyce Silvy, która wyjechała do ojczyzny na święta i nie może wrócić do Polski z powodu wygaśnięcia wizy. Beniaminek ze stolicy w bieżącym sezonie nie wygrał żadnego meczu, więc trudno przypuszczać, żeby w takich okolicznościach zdołał nawiązać wyrównaną walkę z łodziankami, które celują w medal.

Nowy kod promocyjny BetClic

Zwłaszcza, że 4 stycznia ekipa w mocniejszym składzie przegrała z przedostatnim w stawce #VolleyWrocław 0:3 i różnicą aż 20 małych oczek. Do tego dochodzi wypowiedź prezesa klubu, który w wywiadzie udzielonym ONET-owi twierdzi, że jego zespół został bez… rozgrywających, co może oznaczać, że w Łodzi dodatkowo nie wystąpi jedyna zawodniczka dostępna na tej pozycji, Ukrainka Ołena Nowhorodczenko, która we Wrocławiu jeszcze zagrała. To by oznaczało, że Wisła wyjdzie na łodzianki w składzie z czterema środkowymi, dwoma przyjmującymi i libero. Trudno sobie wyobrazić takie granie na najwyższym szczeblu ligowym.

Tak czy inaczej dziś w łódzkiej Sport Arenie należy spodziewać się pogromu. Nie wszyscy bukmacherzy odpowiednio zareagowali na te doniesienia, z czego spróbujemy skorzystać. W meczu, który odbył się w pierwszej rundzie Budowlani wygrali 3:0 i różnicą 22 małych punktów. Liczymy, że dziś również skończy się na trzech partiach i różnicy na poziomie +-30 oczek najmniej.

Sobota w LSK – pozostałe mecze

Jako pierwsze na parkiet w sobotę wyjdą siatkarki z Bydgoszczy i Rzeszowa, które rozpoczną swoje zmagania już o 14:45. Faworytem oczywiście przyjezdne, które jako jedyne starają się dotrzymywać kroku rozpędzonym policzankom. Bydgoszcz już nie raz potrafiła postawić się faworytowi, ale wydaje nam się, że Developres ma zdecydowanie więcej atutów i będzie w stanie je wykorzystać.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Dokładnie to samo moglibyśmy napisać o dwóch kolejnych meczach, w których wrocławianki podejmą Chemika Police, a pilanki ŁKS Commercecon Łódź. Brak kompletu punktów i wyraźnej przewagi przyjezdnych w małych punktach będzie trzeba traktować jako nie lada niespodziankę.

Trudno typuje się po takiej długiej przerwie w rozgrywkach, kiedy dodatkowo oferta jest na maksa wyżyłowana, ale spróbujemy pójść w kierunku handicapów punktowych.

MeczTypKursBuk
Budowlani – Wisła130,5-1,82BetClic
PTPS – ŁKS2 (-12,5)1,77BetFan
Pałac – Rzeszów2 (-10,5)1,50Fortuna

Prognozy: 8/10, 6/10, 7/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.