Sobota z PlusLigą – zaczynamy medalowe rywalizacje (Typy i Analizy)

Po piątkowych emocjach na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet w sobotę czekają nas konfrontacje ekip ze strefy medalowej PlusLigi. To właśnie dziś rozpoczynamy rywalizacje o złoto i brąz Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

PlusLiga: W niedzielę poznamy ostatniego półfinalistę!
Sobota z PlusLigą – zaczynamy medalowe rywalizacje

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs ONICO Warszawa

Już o godzinie 14:45 czeka nas pierwszy bój o złoty medal PlusLigi 2018/19, w którym ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie ONICO Warszawa. W tym miejscu warto przypomnieć, że w decydującej rundzie fazy play-off rywalizacja będzie się toczyć do trzech a nie dwóch wygranych, jak było to w 1/4 i 1/2 finału. Faworyt? Nie ma chyba sensu szukać kwadratowych jaj. Jest nim ZAKSA. Gdyby warszawianie występowali w optymalnym składzie, a więc z Kurkiem i Kwolkiem, to można by mieć jakieś wątpliwości. Wobec tych absencji ja nie mam żadnych.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs ONICO Warszawa

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

Niespełna trzy godziny później na parkiet wyjdą siatkarze z Jastrzębia Zdroju i Zawiercia, którzy pomiędzy sobą rozstrzygną losy brązowego medalu. Trudno w tej parze wskazać faworyta. Wydaje się, że atut własnego boiska może mieć tutaj decydujące zdarzenia, choć w półfinałach bywało z tym różnie. Osobiście skłaniam się jednak do typu na over setowy, bo prawdopodobieństwo tego, że wszystko zamknie się w trzech partiach oceniam na bardzo niskie. W kończącym się sezonie dwukrotnie górą był Jastrzębski Węgiel, ale do zapewnienia sobie wygranej potrzebował kolejno pięciu i czterech odsłon.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – ONICO11.35STS
JW – Warta3,5+1.50TOTALbet

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.