Sobota z PlusLigą – zaczynamy medalowe rywalizacje (Typy i Analizy)

Po piątkowych emocjach na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet w sobotę czekają nas konfrontacje ekip ze strefy medalowej PlusLigi. To właśnie dziś rozpoczynamy rywalizacje o złoto i brąz Mistrzostw Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

PlusLiga: W niedzielę poznamy ostatniego półfinalistę!
Sobota z PlusLigą – zaczynamy medalowe rywalizacje

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs ONICO Warszawa

Już o godzinie 14:45 czeka nas pierwszy bój o złoty medal PlusLigi 2018/19, w którym ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmie ONICO Warszawa. W tym miejscu warto przypomnieć, że w decydującej rundzie fazy play-off rywalizacja będzie się toczyć do trzech a nie dwóch wygranych, jak było to w 1/4 i 1/2 finału. Faworyt? Nie ma chyba sensu szukać kwadratowych jaj. Jest nim ZAKSA. Gdyby warszawianie występowali w optymalnym składzie, a więc z Kurkiem i Kwolkiem, to można by mieć jakieś wątpliwości. Wobec tych absencji ja nie mam żadnych.

Prognoza: 8/10
Transmisja na żywo w Internecie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs ONICO Warszawa

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

Niespełna trzy godziny później na parkiet wyjdą siatkarze z Jastrzębia Zdroju i Zawiercia, którzy pomiędzy sobą rozstrzygną losy brązowego medalu. Trudno w tej parze wskazać faworyta. Wydaje się, że atut własnego boiska może mieć tutaj decydujące zdarzenia, choć w półfinałach bywało z tym różnie. Osobiście skłaniam się jednak do typu na over setowy, bo prawdopodobieństwo tego, że wszystko zamknie się w trzech partiach oceniam na bardzo niskie. W kończącym się sezonie dwukrotnie górą był Jastrzębski Węgiel, ale do zapewnienia sobie wygranej potrzebował kolejno pięciu i czterech odsłon.

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Jastrzębski Węgiel vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – ONICO11.35STS
JW – Warta3,5+1.50TOTALbet

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Ostatni weekend lutego w PlusLidze i TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 26-28 lutego)

Ostatni weekend lutego 2021 roku upłynie nam pod znakiem rywalizacji na finiszu fazy zasadniczej. Dotyczy to zarówno w PlusLigi, jak TAURON Ligi, gdzie sytuacja...

Wtorek w siatkarskiej Lidze Mistrzów! (Zapowiedź i typy na 23 lutego)

Od wtorku do czwartku (23-25 lutego) rozgrywane będą pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Mistrzyń CEV. Na ten etap rozgrywek dotarły dwa...

Niedziela z TAURON Pucharem Polski Kobiet i PlusLigą! (Zapowiedź i typy na 21 lutego)

Siatkarska niedziela w Polsce upłynie nam pod znakiem wielkiego finału TAURON Pucharu Polski Kobiet oraz dwóch spotkań PlusLigi, których wyniki będą miały istotne znaczenie...