Sobota z polską siatkówką! (Typy i analizy)

W sobotę 15 lutego w ramach rozgrywek PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet odbędzie się aż sześć spotkań. Tego dnia czekają nas między innymi Derby Mazowsza oraz arcyciekawe pojedynki siatkarek w Legionowie i Łodzi. To właśnie te trzy pojedynki wzięliśmy pod naszą lupę.

Sobota z polską siatkówką! (Fot.: CEV)

Enea Cerrad Czarni Radom vs VERVA Warszawa

Siatkarską sobotę na polskich parkietach rozpoczniemy w Radomiu, gdzie miejscowi Czarni podejmą rywala ze stolicy. Przyjezdni do siatkarskich Derbów Mazowsza przystąpią jako lider PlusLigi, ale też ekipa, która w środku tygodnia poniosła we Francji klęskę w ramach zmagań w Lidze Mistrzów. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ lidera warszawian, przyjmującego Bartosza Kwolka, który nabawił się urazu podczas konfrontacji z olsztynianami. Z tego też powodu nie pokusimy się o typy dotyczą wyniku całego pojedynku. Naszym zdaniem tym razem warto sięgnąć do oferty na zawodników. Jest tam kilka interesujących propozycji. My zdecydowaliśmy się ostatecznie postawić na liczbę bloków Piotra Nowakowskiego. Wybitny reprezentant polskiej drużyny narodowej ma świetne wyczucie w tym elemencie i w większości spotkań notował więcej niż dwa bloki na mecz. W sobotę liczymy na powtórkę z rozrywki.

Nowy kod promocyjny BetClic

DPD Legionovia Legionowo vs Grot Budowlani Łódź

Arcyciekawie zapowiada się także pierwszy z sobotnich meczów Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020, w którym piąta w tabeli DPD Legionovia podejmie na własnym parkiecie Grot Budowlanych Łódź, które skompromitowały się w tygodniu przegrywając ćwierćfinał Pucharu Polski z piątym zespołem zaplecza elity. Dziś łodzianki będą chciały się za wszelką cenę zrehabilitować za tę wtopę, ale łatwo o to nie będzie, bo legionowianki są rewelacją bieżącego sezonu. Z drugiej strony nie jest jednak tak, że wygrywają wszystko jak leci i bez najmniejszych problemów. Jest to zespół chimeryczny, jak niemal wszystkie w naszej lidze, więc ten pojedynek wydaje się być idealnym do zagrania overa setowego. Ten padł w pierwszej potyczce, którą DPD Legionowia wygrała w łódzkiej Sport Arenie 3:1.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

ŁKS Commercecon Łódź vs Developres SkyRes Rzeszów

Jeszcze ciekawiej powinno być właśnie w Łodzi, gdzie aktualne mistrzynie kraju podejmą wicelidera rozgrywek z Rzeszowa. Podopieczne Stephane Antigi notują aktualnie serię dziesięciu kolejnych zwycięstw na polskich parkietach. Tym najcenniejszym jest oczywiście wygrana 3:2 z Chemikiem w Policach. Generalnie jednak trudno w ostatnich tygodniach cokolwiek zarzucić rzeszowskim siatkarkom, bo w przeciwieństwie do swoich kolegów po fachu spisują się znakomicie. „Łódzkie Wiewióry” mocno falują formą. W Pucharze Polski dostały baty od policzanek, ale z tymi samymi rywalkami u siebie, kilka tygodni wcześniej, stoczył pięciosetowy bój. Wydaje się, że dzisiaj również powinny być się w stanie przeciwstawić przeciwnikowi. Może meczu wygrać się nie uda, choć naszym zdaniem sprawa otwarta, ale seta urwać powinny, a kurs na to zdarzenie jest całkiem zachęcający.

MeczTypKursBuk
Nowakowski (Bloki)2,5+1,85eTOTO
Legionovia – Budowlani3,5+1,42BetClic
ŁKS – Developres3,5+1,50BetClic

Prognozy: 6/10, 8/10, 7/10.

Poza meczami w Polsce czeka nas również hit ligi tureckiej kobiet, w którym Fenerbahce zmierzy się z Eczacibasi. Problemy kadrowe „Żółtych Aniołów” sprawiają, że kurs @1,40 na Eczacibasi jawi się jako interesujący w kontekście dorzucenia do jakiego AKO.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.