Sobotnie granie na polskich parkietach! (Typy i analizy)

Sobota będzie obfitowała w siatkarskie wydarzenia. Wiele będzie działo się na polskich parkietach, ciekawie będzie też we Włoszech, gdzie czekają nas półfinały Pucharu Włoch siatkarek. My skupimy się jednak na zmaganiach w PlusLidze i w Lidze Siatkówki Kobiet.

Sobotnie granie na polskich parkietach! (Fot.: FIVB)

Radomka Radom vs DPD Legionovia Leginowo

W pierwszym spotkaniu 17. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet dojdzie do Derbów Mazowsza, w których zespół z Radomia podejmie drużynę z Legionowa. Drużyna gospodarza jest chyba największym rozczarowaniem bieżącego sezonu LSK, nie licząc beniaminka z Warszawy. Przyjezdne są z kolei największą rewelacją. Oba zespoły dzieli aż 19 oczek. Podopieczne Alessandro Chiappiniego mogą awansować nawet na trzecią pozycję, jeśli pokonają radomianki. Powiemy więcej, naszym zdaniem tak się właśnie stanie. Również z tego powodu, że Radomka będzie musiała sobie poradzić bez podstawowej rozgrywającej, co jest ogromnym osłabieniem. W pierwszej rundzie Legionovia zwyciężyła 3:1. W sobotę spodziewamy się powtórki z rozrywki.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Ślepsk Malow Suwałki vs Jastrzębski Węgiel

Podobnego rozstrzygnięcia, a więc zwycięstwa przyjezdnych za komplet punktów, spodziewamy się również w drugim sobotnim meczu 18. kolejki rozgrywek PlusLigi, w którym beniaminek z Suwałk podejmie zespół Jastrzębskiego Węgla. Jastrzębianie, nie licząc porażki 0:3 z VERVĄ w Warszawie, kroczą ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa. Ich forma idzie w górę, o czym przekonali się najmocniejsi rywale krajowy jak ZAKSA, ale też europejskie potęgi jak Zenit Kazań. Podopieczni Andrzeja Kowala również nie grają źle, mają ciekawy skład i będą dysponować atutem własnego boiska. Naszym zdaniem to jednak za mało, żeby zatrzymać jastrzębian. Różnicę potencjałów było widać w pierwszej rundzie, kiedy średnio dysponowani siatkarze Jastrzębskiego Węgla zwyciężyli 3:0.

MeczTypKursBuk
Radomka – Legionovia21,40Fortuna
Ślepsk – JW2 (-1,5)1,57LvBET

Prognozy: 8/10, 6/10.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.