Sobotnie zmagania na polskich parkietach! (Typy i analizy)

Sobotę 9 listopada na siatkarskich parkietach rozpoczniemy o godzinie 14:45 w Kędzierzynie-Koźlu i to właśnie spotkanie miejscowej Grupy Azoty ZAKSY z Aluronem Virtu CMC Zawiercie wzięliśmy pod naszą lupę. Na końcu tekstu zamieszczamy też typy na kilka innych pojedynków dzisiejszego dnia.

Sobotnie zmagania na polskich parkietach! (Fot.: Piotr Sumara/PLS/materiały prasowe)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Aluron Virtu CMC Zawiercie (14:45)

Do meczu nie zostało zbyt wiele czasu, więc przejdźmy od razu do rzeczy bez zbędnych wstępów. Kędzierzynianie są obrońca mistrzostwa i pucharu kraju z zeszłego sezonu, ale w naszej ocenie nie dysponują aż tak dużym potencjałem jak przed rokiem, co wiąże się z odejściami przyjmującego Sama Deroo i środkowego Mateusza Bieńka. Jest to wciąż jeden z głównych kandydatów do medalu, ale jak najbardziej do ugryzienia dla innych ekip z czołówki.

Zaliczają się do nich również zawiercianie, którzy pomimo znakomitych występów w minionym sezonie i znalezienia się czołowej czwórce rozgrywek są wciąż traktowani przez bukmacherów jak Kopciuszek. Zamieszamy dzisiaj z tego skorzystać, grając najwyższą linię handicapu punktowego.

Kod na cashback w BetClic

Oba zespoły są w dobrej dyspozycji i póki co wygrały wszystkie mecze w sezonie 2019/2020, więc szykuje się ciekawego widowisko. Pogrom jest ostatnią rzeczą, jakiej się w nim spodziewamy i stąd taka, a nie inna decyzja.

Na koniec dodamy tylko, że kędzierzynianie tak wysokiej linii nie pokryli w żadnym z aż ośmiu bezpośrednich konfrontacji z zawiercianami.

PlusLiga i LSK pod lupą

O godzinie 17:30 rozpocznie się największy hit 4. kolejki PlusLigi, w którym Jastrzębski Węgiel podejmie Projekt Warszawa. Kursy na gospodarzy oscylują w granicach @1,50 i widzimy na nich value. Przyjezdni mają ciekawy zespół, ale też jeden poważny mankament. Atakującego na poziomie pierwszej ligi. Dopóki Białorusin Artur Udrys nie wróci do gry, a ma do tego dojść w grudniu, dopóty warszawianie powinni nieco odstawać w konfrontacjach z najlepszymi.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W Lidze Siatkówki Kobiet odbędą się dwa pojedynki. Nam do gustu przypadł też pierwszy, czyli konfrontacja Enei PTPS-u Piła z Energą MKS-em Kalisz. Pomimo zauważalnego progresu drużyny gospodarza, którą skazywaliśmy na pożarcie ze względu na krajowy i bardzo przeciętny skład personalny, zdecydowanie większym potencjałem dysponuje zespół gości i to on, koniec końców powinien wyjść zwycięsko z tej batalii.

MeczTypKursBuk
ZAKSA – Aluron2 (+19,5)1,42BetClic
JW – PROJEKT11,45STS
Piła – Kalisz21,60Fortuna
Śliwka – Parodi11.83eTOTO

Na koniec słowo jeszcze o typie na pojedynek przyjmujących ZAKSY. Śliwka to ten zdecydowanie bardziej ofensywny, druga opcja w ataku. Włoch Parodi dostaje dużo mniej piłek i tylko w jednym meczu miał większą liczbę punktów. W pozostałych zdecydowanie więcej punktował reprezentant Polski.

Prognozy: 8/10, 7/10, 6/10, 7,5/10.
Polska siatkówka na żywo w Internecie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.