Specjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!

Legalni bukmacherzy prześcigają się w promocjach dla nowych graczy. Coraz częściej pojawiają się specjalne kody, dzięki którym gracz może odebrać freebet lub zakład bez ryzyka. Tak jest też w BetFan.

Specjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!

Kod promocyjny BetFan

Już na wstępie należy zaznaczyć, że opisywana oferta jest skierowana wyłącznie do pełnoletnich osób, które nie posiadają jeszcze swojego internetowego kontra bukmacherskiego u legalnego operatora BetFan.

Zakład bez ryzyka jest bowiem częścią pakietu powitalnego, w skład którego wchodzą też standardowe bonusy od depozytu, o których wspomnimy w paru zdaniach pod koniec tego tekstu.

Co trzeba zrobić, żeby móc sięgnąć po tytułową premię? Otóż podczas rejestracji konta online na stronie www.betfan.pl, w formularzu na oficjalnym portalu wskazanego bukmacher, należy wpisać specjalny kod promocyjny.

W tym konkretnym przypadku mowa o kodzie promocyjnym, którego treść brzmi: BETFAN. Użycie tego hasła uprawnia do odebrania zakładu bez ryzyka o równowartości maksymalnie 100 PLN.

Podkreślić należy, że zakład bez ryzyka różni się od darmowego zakładu (freebet) tym, że najpierw gracz musi wpłacić własne środki, a w razie przegranej może liczyć na zwrot stawki do wskazanej kwoty.

Pełen regulamin opisywanej promocji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera online – www.BetFan.pl.

betfan bukmacher bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Pakiet powitalny bukmachera BetFan

Nowo zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć również na kolejny bonusy, który uzależnione są już od wysokości wpłat. Promocja powitalna obejmuje trzy pierwsze.

W jej ramach każdy uczestnik akcji może otrzymać premie bukmacherskie o równowartości swojej wpłaty do kwoty maksymalnej 1 000 PLN. Za każdą z trzech pierwszych wpłat.

W sumie gracz może otrzymać na start, w ramach różnych promocji, nawet 3 050 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

W chwili obecnej aktywne jest również promo, w ramach którego można zgarnąć dodatkowe +14% lub nawet +20% do wygranych. Oczywiście po spełnieniu określonych warunków.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

Turniej siatkarskiej Ligi Mistrzów w Bełchatowie! (Zapowiedź, typy, terminarz)

To już dziś, we wtorek 26 stycznia rozpoczyna się turniej grupy "A" siatkarskiej Ligi Mistrzów, który wyłoni pierwszego ćwierćfinalistę, a być może nawet dwóch....

Poniedziałek i wtorek w TAURON Lidze! (Zapowiedź i typy na 25-26 stycznia)

Najbliższy poniedziałek i wtorek (25-26 stycznia) upłynie siatkarskim kibicom w Polsce między innymi pod znakiem rywalizacji w TAURON Lidze, gdzie już na początku tygodnia...

Niedziela z polską siatkówką! (Zapowiedź i typy na 24 stycznia)

Niedziela 24 stycznia na polskich parkietach siatkarskich to łącznie aż cztery spotkania ligowe, po dwa w PlusLidze oraz TAURON Lidze. Hit dnia? Trudno powiedzieć,...