Legalni bukmacherzy prześcigają się w promocjach dla nowych graczy. Coraz częściej pojawiają się specjalne kody, dzięki którym gracz może odebrać freebet lub zakład bez ryzyka. Tak jest też w BetFan.

Specjalny kod promocyjny na zakład bez ryzyka w BetFan!

Kod promocyjny BetFan

Już na wstępie należy zaznaczyć, że opisywana oferta jest skierowana wyłącznie do pełnoletnich osób, które nie posiadają jeszcze swojego internetowego kontra bukmacherskiego u legalnego operatora BetFan.

Zakład bez ryzyka jest bowiem częścią pakietu powitalnego, w skład którego wchodzą też standardowe bonusy od depozytu, o których wspomnimy w paru zdaniach pod koniec tego tekstu.

Co trzeba zrobić, żeby móc sięgnąć po tytułową premię? Otóż podczas rejestracji konta online, w formularzu na oficjalnym portalu wskazanego bukmacher, należy wpisać specjalne hasło.

W tym konkretnym przypadku mowa o kodzie promocyjnym, którego treść brzmi: BETONLINE. Użycie tego hasła uprawnia do odebrania zakładu bez ryzyka o równowartości maksymalnie 50 PLN.

Podkreślić należy, że zakład bez ryzyka różni się od darmowego zakładu (freebet) tym, że najpierw gracz musi wpłacić własne środki, a w razie przegranej może liczyć na zwrot stawki do wskazanej kwoty.

Pełen regulamin opisywanej promocji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera online – www.BetFan.pl.

Betfan kod promocyjny

Pakiet powitalny BetFan

Nowo zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć również na kolejny bonusy, który uzależnione są już od wysokości wpłat. Promocja powitalna obejmuje trzy pierwsze.

W jej ramach każdy uczestnik akcji może otrzymać premie bukmacherskie o równowartości swojej wpłaty do kwoty maksymalnej 1 000 PLN. Za każdą z trzech pierwszych wpłat.

W sumie gracz może otrzymać na start, w ramach różnych promocji, nawet 3 050 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych.

W chwili obecnej aktywne jest również promo, w ramach którego można zgarnąć dodatkowe +14% lub nawet +20% do wygranych. Oczywiście po spełnieniu określonych warunków.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.etoto.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 500 PLN (kod promocyjny: KOD500) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 50 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl