Środa na parkietach PlusLigi (Typy i analizy)

Będzie się działo, bo dziś odbędą się wszystkie spotkania 20. kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Najciekawiej zapowiada się chyba starcie ONICO Warszawa z PGE Skrą Bełchatów.

Środa na parkietach PlusLigi
Środa na parkietach PlusLigi

ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów

Starcie warszawian z bełchatowianami, które rozpocznie się o godzinie 20:30, będzie truskawką na torcie siatkarskiej środy. Trudno, żeby było inaczej skoro mowa o pojedynku dwóch drużyn, których ambicje sięgaj nie tyle medalu PlusLigi, co wręcz mistrzostwa. Zresztą żółto-czarni bronią tytułu, więc jest to naturalne. Dziś jednak faworytem nie będą, bo ponownie wystąpią bez kilku kluczowych graczy. Do gry wrócił już reprezentant Iranu, przyjmujący Milad Ebadipour, ale z kontuzjami wciąż walczą Mariusz Wlazły i Artur Szalpuk. Bez tej trójki PGE Skra przegrała sześć kolejnych spotkań, ale w miniony weekend tą fatalną passę bełchatowianie przerwali, pokonując Cuprum Lubin (3:1). W środę po drugiej stronie siatki stanie jednak dużo mocniejszy rywal, z MVP Mistrzostw Świata na czele, więc każde inne rozstrzygnięcie niż wygrana gospodarzy będzie sporą niespodzianką. Zwłaszcza, że ONICO Miało dużo czasu na odpowiednie przygotowanie się do tej konfrontacji, a siatkarze z Bełchatowa grają ostatnio co trzy dni.
Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: ONICO Warszawa vs PGE Skra Bełchatów

Freebet od bukmacher forBET, KOD: BETONLINE

Asseco Resovia Rzeszów vs Trefl Gdańsk

Potyczka rzeszowian z gdańszczanami rozpocznie się trzy godziny wcześniej (17:30) i powinno być pyszną przystawką przed daniem głównym środowych zmagań w PlusLidze. Gospodarze po fatalny początku sezonu złapali w końcu wiatr w żagle, dzięki czemu odżyły marzenia o awansie doi fazy play-off i walce o medale. Wszystko dzięki zwycięstwom za komplet punktów z PGE Skrą Bełchatów (3:1) i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (3:0). Bohaterem obu spotkań był Francuz Thibault Rossard i to głównie w nim nadzieje pokładają dzisiaj rzeszowscy kibice. Po drugiej stronie siatki stanie Trefl, który ma za sobą dwa ciężkie starcia (3:2 z PGE Skrą w LM i 1:3 z Jastrzębskim Węglem w PlusLidze) i po serii naprawdę dobrych gier łapie wyraźnie zadyszkę. W związku z czym nie wróżę mu dziś sukcesu. Niemniej najlepszą propozycją na to starcie jest chyba zakład w stronę francuskiego przyjmującego.
Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Asseco Resovia Rzeszów vs Trefl Gdańsk

MeczTypKursBukmacher
ONICO- PGE Skra11.45Etoto
Resovia – TreflRossard-Muzaj: 12.15forBET

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.